AKCE: Doprava do balíkovny jen za 27 Kč

BLACK and DECKER EMAX32 elektrická rotační sekačka

elektrická rotační sekačka na trávu 1200 W, záběr 32 cm

BLACK and DECKER EMAX32 elektrická rotační sekačka
Kód produktu
EMAX32

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Black and Decker EMAX32 je praktická elektrická rotační sekačka, se kterou se váš trávník promění v dokonale upravenou plochu. Díky inovativnímu vybavení tohoto skvělého zahradního pomocníka se dostanete i do špatně dostupných míst a docílíte tak vždy perfektního výsledku. EMAX32 vlastní pohodlnou nízkou konstrukci, s níž je možno mýtit trávu i v blízkosti zahradního nábytku a pod keři. Ergonomický design a praktická integrovaná rukojeť zajistí pohodlnou manipulaci s elektrickou sekačkou Black and Decker. Možnost sklápění rukojeti okamžitě zmenší sekačku a tím šetří úložný prostor. Pořiďte si nenahraditelného pomocníka při úpravě vaší zahrady, se kterým se každá práce stane hračkou!

Black and Decker EMAX32 je vybavena optimalizovaným sběrným košem s poměrně vysokým objemem, takže při sekání vašeho trávníku ušetříte čas a námahu. Inovativní koš je navíc průhledný, což umožňuje neustálou kontrolu jeho naplnění. Oceníte také možnost nastavení až tří výšek sekání. Váš trávník tak bude vždy dokonalý, bez jediné chybičky. Elektrická rotační sekačka Black and Decker EMAX32 využívá elektrické napájení přes kabel, který je vybaven vysoce praktickým upínáním. Vaše bezpečí a pohodlná manipulace je tak zaručena.

Objednejte si cenově přijatelnou, výkonnou, praktickou a bezpečnou elektrickou rotační sekačku Black and Decker EMAX32, jejíž nesporné kvality ocení snad každý zahrádkář. Pořiďte si trávník, jehož dokonalý vzhled vám budou všichni závidět!

Výhody elektrické rotační sekačky Black and Decker EMAX32:

  • pohodlná manipulace s napájecím kabelem
  • praktický sběrný koš s průhledným povrchem s objemem až 35 l
  • ergonomický design a pohodlná rukojeť
  • možnost nastavení tří výšek sekaní - 20/40/60
  • nízká konstrukce – vyžínání i na špatně dostupných místech
  • velice skladná konstrukce díky sklopení rukojeti

Podobné produkty k BLACK AND DECKER EMAX32

BOSCH ARM 34

BOSCH ARM 34

3 690 Kč
SKIL 0713AA

SKIL 0713AA

0 Kč

Video k BLACK AND DECKER EMAX32