RYCHLÉ DODÁNÍ: Zboží skladem do 15:00 expedujeme v den objednání ⚡

BLACK AND DECKER

Americká značka Black+Decker spadá pod koncern Stanley Black&Decker a v současností patří mezi největší výrobce elektrického ručního nářadí na světě. Z původně americké firmy se vyvinula globální výrobní a obchodní společnost působící celosvětově ve více než 30 zemích a zaměstnávající přes 56 tisíc zaměstnanců. Výrobky firmy Black+Decker jsou inovativní, nabízejí široký výběr produktů a společně s tím i výborný poměr ceny a kvality.

Inovace a široký sortiment

Již více než 100 let patří značka Black+Decker mezi nejinovativnější ve svém oboru v celosvětovém měřítku. Neustálé inovace jsou výsledkem průběžného testování, zákaznických průzkumů a implementace technických a technologických novinek do výroby a sdílení inovací napříč širokým portfoliem značek společnosti. Výrobní závody STANLEY BLACK & DECKER dnes patří mezi nejprogresivnější a nejinovativnější na světě. Organizace výroby, použité technologie a inovativní přístup se odrážejí ve všech aktivitách po celém světě.

Nářadí Black+Decker

Internetový obchod rucni-naradi.cz (a rucne-naradie.sk) je autorizovaný prodejce nářadí a příslušenství Black+Decker. Zaručuje originální původ zboží a distribuci určenou pro ČR a SK.

Servis

Záruční servis výrobků Black and Decker provádí společnost BAND SERVIS CZ s.r.o.

Záruky

Pozáruční servis výrobků Black and Decker provádí společnost BAND SERVIS CZ s.r.o.

Náhradní díly

Prodejem náhradních dílů k výrobkům Black and Decker se naše společnost nezabývá

Videa

Tyto údaje zatím nejsou k dispozici.

Kategorie zboží BLACK AND DECKER

Novinky

TIP | Uskladněte přes zimu své nářadí BOSCH

Vlastníte zahradní nářadí Bosch a nevíte kam jej přes zimu uložit? Máte strach, že by nízké teploty mohly snížit výkon akumulátorového nářadí a nebo jen potřebujete uvolni...

TIP | 6 nejlepších aku rázových utahováků na kola

Rychlá výměna kol bez kabelu Akumulátorové rázové utahováky představují efektivní nástroj pro rychlou výměnu zimních nebo letních pneumatik a to bez nutnosti návštěvy pneus...