Aku vyžínače (bez aku) SKIL

Akumulátorové strunové sekačky Skil bez akumulátoru jsou Vaším ideálním partnerem pro efektivní údržbu zahrady. Značka Skil je známá svou dlouhou tradicí výroby vysoce kvalitních a odolných nástrojů, které zvládnou i ty nejnáročnější úkoly. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením aku vyžínače (bez akumulátoru) Skil

Vysoký výkon a dlouhá životnost

Sekačky Skil nabízí vysoký výkon a dlouhou životnost. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly konzistentní a přesné sečení, bez ohledu na velikost nebo tvar Vaší zahrady.

Flexibilita volby akumulátoru

Tyto akumulátorové strunové sekačky jsou prodávány bez akumulátoru, a proto si můžete vybrat ten akumulátor, který nejlépe odpovídá Vašim potřebám. Tato flexibilita Vám umožní optimalizovat výkon a dobu provozu.

Ergonomický design

Sekačky Skil jsou navrženy pro maximální komfort a snadné ovládání. S jejich lehkou a ergonomickou konstrukcí Vás bude údržba zahrady bavit a nebude představovat zátěž.

Jak si poradit s výběrem aku vyžínače (bez aku) Skil

Při výběruakumulátorové strunové sekačky bez akumulátoru je důležité zvážit Vaše konkrétní potřeby a zda vlastníte akumulátor. V případě vlastnění akumulátoru se pro Vás výběr zjednodušuje a zbývá vybrat kompatibilní akumulátorovou strunovou sekačku. Pokud akumulátor nevlastníte výběr se rozšiřuje i o výběr správného akumulátoru.

Kapacita a napětí akumulátoru

Vyšší kapacita zaručuje delší provoz na jedno nabití. Kapacita se pohybuje v rozmezí od 1.5 Ah až do 5 Ah a čas nabíjení je závislý na typu akumulátoru, ale pohybuje se mezi 1 - 4 h. Výdrž akumulátoru se pohybuje v minutách od 20 - 60 min.

Vyšší napětí znamená, že aku vyžínač bude disponovat větším výkonem a schopností efektivně zvládat náročnější úkoly, jako je sekání větších ploch. Akumulátory běžně nabízí napětí v rozmezí 14V54V.

Kompatibilita

Ujistěte se, že akumulátor je kompatibilní s Vaším aku vyžínačem. Doporučuje se vybrat akumulátor stejné značky jako je značka vyžínače. Různé značky mohou mít různé specifikace a standardy, a proto nemusí být vzájemně kompatibilní.

Důležité parametry pro výběr aku vyžínače Skil

Typ motoru

Uhlíkový motor využívá uhlíkových kartáčků pro přenos elektrického proudu. Akumulátorové rotační sekačky s uhlíkovým motorem jsou výrazně levnější, ale většinou jsou hlučnější a vyžadují častou údržbu a výměnu.

Bezuhlíkový motor nepoužívají kartáčky, což snižuje opotřebení a potřebu údržby. Nabízejí lepší energetickou účinnost, nižší hlučnost a delší životnost za cenu vyšší ceny než u uhlíkových sekaček. 

Širší záběr pro rychlejší a efektivnější práci

Maximální šířka záběru u akumulátorových strunových sekaček se vztahuje na průměr kruhu, který struna vytváří při své maximální rychlosti. U akumulátorových strunových sekaček se šířka záběru obvykle pohybuje mezi 2338 cm. Pokud potřebujete upravit velké plochy je lepší zvolit vyšší šířku záběru, naopak pro menší plochy a užší prostory jsou lepší akumulátorové strunové sekačky s menší šířkou záběru.

Hmotnost a ergonomie

Při výběru akumulátorové strunové sekačky je důležité zohlednit hmotnost a ergonomii zařízení. Lehčí modely jsou snadněji ovladatelné a méně namáhající během dlouhodobého použití, což je důležité především pro osoby se sníženou fyzickou zdatností nebo pro ty, kdo tráví na zahradě hodně času. Hmotnost se pohybuje v rozmezí od 2 kg do 6,5 kg.

Ergonomie sekačky je závislá na umístění rukojetí, nastavitelnosti výšky a úhlu držadla, což může zlepšit komfort a snížit zátěž na záda a klouby uživatele.

2 položek celkem
SKIL 0240 CA (verze bez aku) aku vyžínač 20V
G T1E 024 0CA
SKIL 0230 CA (verze bez aku) aku vyžínač 20V
1 590 Kč
G T1E 023 0CA