Aku vyžínače (bez aku) DeWALT

Akumulátorové strunové sekačky DeWalt bez akumulátoru nabízejí flexibilitu a výkon, který potřebujete pro účinnou údržbu zahrady. Bez ohledu na vaše potřeby je tento nástroj ideální volbou pro každý úkol. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením aku vyžínače (bez akumulátoru) DeWalt

Výkon na profesionální úrovni

Bez ohledu na to, zda akumulátorovou strunovou sekačku DeWalt používáte pro domácí práci nebo na profesionální úrovni, můžete očekávat výjimečný výkon. Tato sekačka je navržena tak, aby zvládla jakýkoliv úkol na zahradě, od ořezávání až po těžké porosty.

Flexibilita výběru akumulátoru

Ať už hledáte lehký akumulátor pro snadnější manipulaci, nebo silnější akumulátor pro delší dobu provozu, máte možnost rozhodnout se podle svých požadavků.

Ergonomický design

Akumulátorové strunové sekačky DeWalt jsou navrženy s ohledem na pohodlí uživatele. S lehkým a ergonomickým designem jsou tyto nástroje snadné na ovládání a manipulaci, čímž zmenšují únavu během práce.

Jak si poradit s výběrem aku vyžínače (bez aku) DeWalt

Při výběruakumulátorové strunové sekačky bez akumulátoru je důležité zvážit Vaše konkrétní potřeby a zda vlastníte akumulátor. V případě vlastnění akumulátoru se pro Vás výběr zjednodušuje a zbývá vybrat kompatibilní akumulátorovou strunovou sekačku. Pokud akumulátor nevlastníte výběr se rozšiřuje i o výběr správného akumulátoru.

Kapacita a napětí akumulátoru

Vyšší kapacita zaručuje delší provoz na jedno nabití. Kapacita se pohybuje v rozmezí od 1.5 Ah až do 5 Ah a čas nabíjení je závislý na typu akumulátoru, ale pohybuje se mezi 1 - 4 h. Výdrž akumulátoru se pohybuje v minutách od 20 - 60 min.

Vyšší napětí znamená, že aku vyžínač bude disponovat větším výkonem a schopností efektivně zvládat náročnější úkoly, jako je sekání větších ploch. Akumulátory běžně nabízí napětí v rozmezí 14V54V.

Kompatibilita

Ujistěte se, že akumulátor je kompatibilní s Vaším aku vyžínačem. Doporučuje se vybrat akumulátor stejné značky jako je značka vyžínače. Různé značky mohou mít různé specifikace a standardy, a proto nemusí být vzájemně kompatibilní.

Důležité parametry pro výběr aku vyžínače DeWalt

Typ motoru

Uhlíkový motor využívá uhlíkových kartáčků pro přenos elektrického proudu. Akumulátorové rotační sekačky s uhlíkovým motorem jsou výrazně levnější, ale většinou jsou hlučnější a vyžadují častou údržbu a výměnu. 

Bezuhlíkový motor nepoužívají kartáčky, což snižuje opotřebení a potřebu údržby. Nabízejí lepší energetickou účinnost, nižší hlučnost a delší životnost za cenu vyšší ceny než u uhlíkových sekaček. 

Širší záběr pro rychlejší a efektivnější práci

Maximální šířka záběru u akumulátorových strunových sekaček se vztahuje na průměr kruhu, který struna vytváří při své maximální rychlosti. U akumulátorových strunových sekaček se šířka záběru obvykle pohybuje mezi 2338 cm. Pokud potřebujete upravit velké plochy je lepší zvolit vyšší šířku záběru, naopak pro menší plochy a užší prostory jsou lepší akumulátorové strunové sekačky s menší šířkou záběru.

Hmotnost a ergonomie

Při výběru akumulátorové strunové sekačky je důležité zohlednit hmotnost a ergonomii zařízení. Lehčí modely jsou snadněji ovladatelné a méně namáhající během dlouhodobého použití, což je důležité především pro osoby se sníženou fyzickou zdatností nebo pro ty, kdo tráví na zahradě hodně času. Hmotnost se pohybuje v rozmezí od 2 kg do 6,5 kg.

Ergonomie sekačky je závislá na umístění rukojetí, nastavitelnosti výšky a úhlu držadla, což může zlepšit komfort a snížit zátěž na záda a klouby uživatele.

3 položek celkem
Ecomm Medium DCM561PBS 1
4 685 Kč
DCM561PBS
DeWALT DCMST561N (verze bez aku) aku vyžínač se sklápěcí násadou
DCMST561N