Aku vyžínače (bez aku) BLACK+DECKER

Black+Decker, vedoucí světová značka v oblasti nástrojů pro domácnost a zahradu, nabízí širokou škálu akumulátorových strunových sekaček bez akumulátoru. Tyto sekačky nabízejí flexibilitu a svobodu pohybu bezdrátového ovládání, zatímco Vy si můžete vybrat akumulátor, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením aku vyžínače (bez akumulátoru) Black+Decker

Výkon a efektivita

Black+Decker akumulátorové strunové sekačky jsou navrženy pro výkon a efektivitu. Ať už potřebujete dokončit malou práci nebo se vypořádat s velkou plochou, tyto sekačky jsou dostatečně výkonné na to, aby splnily Vaše požadavky.

Ergonomický design

Black+Decker akumulátorové strunové sekačky jsou navrženy pro pohodlí a jednoduchost ovládání. S jejich lehkou a vyváženou konstrukcí a ergonomickými rukojeťmi se budete cítit pohodlně i při delší práci.

Flexibilita akumulátoru

Jednou z hlavních výhod těchto sekaček je, že jsou prodávány bez akumulátoru, což Vám umožňuje vybrat si akumulátor, který nejlépe vyhovuje Vašim specifickým potřebám a preferencím. Tak můžete optimalizovat výkon a dobu provozu podle svých potřeb.

Jak si poradit s výběrem aku vyžínače (bez aku) BLACK+DECKER

Při výběru akumulátorové strunové sekačky bez akumulátoru je důležité zvážit Vaše konkrétní potřeby a zda vlastníte akumulátor. V případě vlastnění akumulátoru se pro Vás výběr zjednodušuje a zbývá vybrat kompatibilní akumulátorovou strunovou sekačku. Pokud akumulátor nevlastníte výběr se rozšiřuje i o výběr správného akumulátoru.

Kapacita a napětí akumulátoru

Vyšší kapacita zaručuje delší provoz na jedno nabití. Kapacita se pohybuje v rozmezí od 1.5 Ah až do 5 Ah a čas nabíjení je závislý na typu akumulátoru, ale pohybuje se mezi 1 - 4 h. Výdrž akumulátoru se pohybuje v minutách od 20 - 60 min.

Vyšší napětí znamená, že aku vyžínač bude disponovat větším výkonem a schopností efektivně zvládat náročnější úkoly, jako je sekání větších ploch. Akumulátory běžně nabízí napětí v rozmezí 14V54V

Kompatibilita

Ujistěte se, že akumulátor je kompatibilní s Vaším aku vyžínačem. Doporučuje se vybrat akumulátor stejné značky jako je značka vyžínače. Různé značky mohou mít různé specifikace a standardy, a proto nemusí být vzájemně kompatibilní.

Důležité parametry pro výběr aku vyžínače BLACK+DECKER

Typ motoru

Uhlíkový motor využívá uhlíkových kartáčků pro přenos elektrického proudu. Akumulátorové rotační sekačky s uhlíkovým motorem jsou výrazně levnější, ale většinou jsou hlučnější a vyžadují častou údržbu a výměnu. 

Bezuhlíkový motor nepoužívají kartáčky, což snižuje opotřebení a potřebu údržby. Nabízejí lepší energetickou účinnost, nižší hlučnost a delší životnost za cenu vyšší ceny než u uhlíkových sekaček. 

Širší záběr pro rychlejší a efektivnější práci

Maximální šířka záběru u akumulátorových strunových sekaček se vztahuje na průměr kruhu, který struna vytváří při své maximální rychlosti. U akumulátorových strunových sekaček se šířka záběru obvykle pohybuje mezi 2338 cm. Pokud potřebujete upravit velké plochy je lepší zvolit vyšší šířku záběru, naopak pro menší plochy a užší prostory jsou lepší akumulátorové strunové sekačky s menší šířkou záběru.

Hmotnost a ergonomie

Při výběru akumulátorové strunové sekačky je důležité zohlednit hmotnost a ergonomii zařízení. Lehčí modely jsou snadněji ovladatelné a méně namáhající během dlouhodobého použití, což je důležité především pro osoby se sníženou fyzickou zdatností nebo pro ty, kdo tráví na zahradě hodně času. Hmotnost se pohybuje v rozmezí od 2 kg do 6,5 kg.

Ergonomie sekačky je závislá na umístění rukojetí, nastavitelnosti výšky a úhlu držadla, což může zlepšit komfort a snížit zátěž na záda a klouby uživatele.

2 položek celkem
BLACK+DECKER BCSTA536B (verze bez aku) bezuhlíkový aku vyžínač
2 350 Kč
BCSTA536B
BLACK+DECKER STC1820PCB (verze bez aku) aku vyžínač s AFS
1 870 Kč
STC1820PCB