Aku strunové sekačky STANLEY

2 položek celkem
STANLEY SFMCST933M1 V20 FatMax (1x4Ah) aku strunová sekačka
SFMCST933M1

S aku vyžínači Stanley můžete dosáhnout profesionálních výsledků při údržbě trávníku a zahrady s maximálním pohodlím a efektivitou. Stanley je známý svými nástroji, které jsou navrženy pro dlouhodobou odolnost a výkonnost. Aku vyžínače Stanley nabízí vysoce kvalitní řešení pro údržbu trávníků a zahrad, které vyhovují jak profesionálům, tak domácím kutilům. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením aku vyžínače Stanley

Bezdrátová svoboda, výkonnost a odolnost

Aku vyžínače Stanley přináší svobodu a pohodlí bezdrátového provozu. S výkonnými akumulátory, které poskytují dlouhou dobu provozu a rychlé dobíjení, můžete pracovat efektivně a bez omezení kabelu. Stanley aku vyžínače jsou vybaveny silnými motory, které zvládnou i náročné úkoly. Robustní konstrukce a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost nástroje.

Pohodlí a snadné ovládání

Stanley se vždy zaměřuje na pohodlí a snadné ovládání svých nástrojů. Aku vyžínače Stanley mají ergonomické rukojeti, nastavitelné délky a jsou lehké pro snadnou manipulaci a menší zátěž při práci.

Důležité parametry při výběru aku vyžínače Stanley

Kapacita a napětí akumulátoru

Vyšší kapacita zaručuje delší provoz na jedno nabití. Kapacita se pohybuje v rozmezí od 1.5 Ah až do 5 Ah a čas nabíjení je závislý na typu akumulátoru, ale pohybuje se mezi 1 - 4 h. Výdrž akumulátoru se pohybuje v minutách od 20 - 60 min.

Vyšší napětí znamená, že aku vyžínač bude disponovat větším výkonem a schopností efektivně zvládat náročnější úkoly, jako je sekání větších ploch. Akumulátory běžně nabízí napětí v rozmezí 14V54V

Typ motoru

Uhlíkový motor využívá uhlíkových kartáčků pro přenos elektrického proudu. Akumulátorové rotační sekačky s uhlíkovým motorem jsou výrazně levnější, ale většinou jsou hlučnější a vyžadují častou údržbu a výměnu. 

Bezuhlíkový motor nepoužívají kartáčky, což snižuje opotřebení a potřebu údržby. Nabízejí lepší energetickou účinnost, nižší hlučnost a delší životnost za cenu vyšší ceny než u uhlíkových sekaček. 

Širší záběr pro rychlejší a efektivnější práci

Maximální šířka záběru u akumulátorových strunových sekaček se vztahuje na průměr kruhu, který struna vytváří při své maximální rychlosti. U akumulátorových strunových sekaček se šířka záběru obvykle pohybuje mezi 2338 cm. Pokud potřebujete upravit velké plochy je lepší zvolit vyšší šířku záběru, naopak pro menší plochy a užší prostory jsou lepší akumulátorové strunové sekačky s menší šířkou záběru.

Hmotnost a ergonomie

Při výběru akumulátorové strunové sekačky je důležité zohlednit hmotnost a ergonomii zařízení. Lehčí modely jsou snadněji ovladatelné a méně namáhající během dlouhodobého použití, což je důležité především pro osoby se sníženou fyzickou zdatností nebo pro ty, kdo tráví na zahradě hodně času. Hmotnost se pohybuje v rozmezí od 2 kg do 6,5 kg.

Ergonomie sekačky je závislá na umístění rukojetí, nastavitelnosti výšky a úhlu držadla, což může zlepšit komfort a snížit zátěž na záda a klouby uživatele.