Aku strunové sekačky BOSCH

S aku vyžínači od výrobce Bosch budete mít jistotu, že práce bude rychlá, efektivní a pohodlná. Udržujte svou zahradu v perfektním stavu s těmito vyspělými zahradnickými nástroji. Akumulátorové vyžínače Bosch kombinují inovativní technologii, výkon a pohodlí. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením aku vyžínače Bosch

Inovativní technologie a výkon

Aku vyžínače Bosch využívají nejnovější akumulátorové technologie, které poskytují silný a dlouhotrvající výkon bez potřeby kabelu. Nabízejí výkonné motory, které zaručují rychlé a efektivní řezání i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Ergonomie a pohodlí

Design aku vyžínačů Bosch je zaměřen na pohodlí uživatele. Ergonomické rukojeti a lehké, ale robustní konstrukce zajišťují, že můžete pracovat dlouhé hodiny bez nadměrné únavy. Některé modely také nabízí nastavitelné rukojeti a teleskopické tyče pro lepší kontrolu a pohodlí.

Důležité parametry při výběru aku vyžínače Bosch

Kapacita a napětí akumulátoru

Vyšší kapacita zaručuje delší provoz na jedno nabití. Kapacita se pohybuje v rozmezí od 1.5 Ah až do 5 Ah a čas nabíjení je závislý na typu akumulátoru, ale pohybuje se mezi 1 - 4 h. Výdrž akumulátoru se pohybuje v minutách od 20 - 60 min.

Vyšší napětí znamená, že aku vyžínač bude disponovat větším výkonem a schopností efektivně zvládat náročnější úkoly, jako je sekání větších ploch. Akumulátory běžně nabízí napětí v rozmezí 14V54V

Typ motoru

Uhlíkový motor využívá uhlíkových kartáčků pro přenos elektrického proudu. Akumulátorové rotační sekačky s uhlíkovým motorem jsou výrazně levnější, ale většinou jsou hlučnější a vyžadují častou údržbu a výměnu. 

Bezuhlíkový motor nepoužívají kartáčky, což snižuje opotřebení a potřebu údržby. Nabízejí lepší energetickou účinnost, nižší hlučnost a delší životnost za cenu vyšší ceny než u uhlíkových sekaček. 

Širší záběr pro rychlejší a efektivnější práci

Maximální šířka záběru u akumulátorových strunových sekaček se vztahuje na průměr kruhu, který struna vytváří při své maximální rychlosti. U akumulátorových strunových sekaček se šířka záběru obvykle pohybuje mezi 2338 cm. Pokud potřebujete upravit velké plochy je lepší zvolit vyšší šířku záběru, naopak pro menší plochy a užší prostory jsou lepší akumulátorové strunové sekačky s menší šířkou záběru.

Hmotnost a ergonomie

Při výběru akumulátorové strunové sekačky je důležité zohlednit hmotnost a ergonomii zařízení. Lehčí modely jsou snadněji ovladatelné a méně namáhající během dlouhodobého použití, což je důležité především pro osoby se sníženou fyzickou zdatností nebo pro ty, kdo tráví na zahradě hodně času. Hmotnost se pohybuje v rozmezí od 2 kg do 6,5 kg.

Ergonomie sekačky je závislá na umístění rukojetí, nastavitelnosti výšky a úhlu držadla, což může zlepšit komfort a snížit zátěž na záda a klouby uživatele.

11 položek celkem
BOSCH AdvancedGrassCut 36 (1x2Ah) 36V aku vyžínač
6 572 Kč
0 600 878 N03
BOSCH EasyGrassCut 18V-260 (2x2Ah) aku strunová sekačka
0 600 8C1 C05
BOSCH EasyGrassCut 18V-26 (1x2,5Ah) aku strunová sekačka
0 600 8C1 C03
BOSCH EasyGrassCut 18V-230 (1x2Ah) aku vyžínač
2 571 Kč
0 600 8C1 A03