Aku strunové sekačky BLACK+DECKER

Aku vyžínače od Black+Decker jsou známé svými robustními konstrukcemi a vysokým výkonem, které se uplatní při různých zahradnických pracích. Ať už potřebujete vyčistit náročný terén nebo jen upravit okraje trávníku, aku vyžínače jsou ideální pro každou úlohu. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením aku vyžínače Black+Decker

Energetická efektivita s akumulátorovou technologií

Akumulátorové vyžínače Black+Decker poskytují efektivitu a flexibilitu bez nutnosti použití prodlužovacích kabelů nebo benzínu. S moderními bateriemi můžete počítat s dlouhou dobou provozu a rychlým nabíjením.

Výkon na vyšší úrovni a pohodlí

S motory navrženými pro maximální výkon a spolehlivost, vyžínače Black+Decker umožňují rychlé a plynulé řezání. Některé modely nabízejí i nastavitelnou rychlost, což Vám umožní přizpůsobit rychlost řezu aktuální úloze. Ergonomické rukojeti a vyvážený design těchto nástrojů zajišťují pohodlnou a snadnou manipulaci. Mnoho modelů také nabízí nastavitelné rukojeti a teleskopické tyče pro maximální pohodlí při práci.

Důležité parametry při výběru aku vyžínače Black+Decker

Kapacita a napětí akumulátoru

Vyšší kapacita zaručuje delší provoz na jedno nabití. Kapacita se pohybuje v rozmezí od 1.5 Ah až do 5 Ah a čas nabíjení je závislý na typu akumulátoru, ale pohybuje se mezi 1 - 4 h. Výdrž akumulátoru se pohybuje v minutách od 20 - 60 min.

Vyšší napětí znamená, že aku vyžínač bude disponovat větším výkonem a schopností efektivně zvládat náročnější úkoly, jako je sekání větších ploch. Akumulátory běžně nabízí napětí v rozmezí 14V54V

Typ motoru

Uhlíkový motor využívá uhlíkových kartáčků pro přenos elektrického proudu. Akumulátorové rotační sekačky s uhlíkovým motorem jsou výrazně levnější, ale většinou jsou hlučnější a vyžadují častou údržbu a výměnu. 

Bezuhlíkový motor nepoužívají kartáčky, což snižuje opotřebení a potřebu údržby. Nabízejí lepší energetickou účinnost, nižší hlučnost a delší životnost za cenu vyšší ceny než u uhlíkových sekaček. 

Širší záběr pro rychlejší a efektivnější práci

Maximální šířka záběru u akumulátorových strunových sekaček se vztahuje na průměr kruhu, který struna vytváří při své maximální rychlosti. U akumulátorových strunových sekaček se šířka záběru obvykle pohybuje mezi 2338 cm. Pokud potřebujete upravit velké plochy je lepší zvolit vyšší šířku záběru, naopak pro menší plochy a užší prostory jsou lepší akumulátorové strunové sekačky s menší šířkou záběru.

Hmotnost a ergonomie

Při výběru akumulátorové strunové sekačky je důležité zohlednit hmotnost a ergonomii zařízení. Lehčí modely jsou snadněji ovladatelné a méně namáhající během dlouhodobého použití, což je důležité především pro osoby se sníženou fyzickou zdatností nebo pro ty, kdo tráví na zahradě hodně času. Hmotnost se pohybuje v rozmezí od 2 kg do 6,5 kg.

Ergonomie sekačky je závislá na umístění rukojetí, nastavitelnosti výšky a úhlu držadla, což může zlepšit komfort a snížit zátěž na záda a klouby uživatele.

8 položek celkem
product 5768289
3 510 Kč
STC1840PC
BLACK+DECKER GLC1823L20 (1x2Ah) aku vyžínač
Výprodej
2 370 Kč
GLC1823L20
BLACK+DECKER ST1823 (1x1,5Ah) aku strunová sekačka
Výprodej
2 280 Kč
ST1823
BLACK+DECKER STC1820EPC (1x2Ah) aku strunová sekačka
Akce Výprodej
2 999 Kč
STC1820EPC
BLACK+DECKER STC1820PC (1x2Ah) aku vyžínač
2 689 Kč
STC1820PC
BLACK+DECKER STC1840EPC (1x4Ah) aku vyžínač s regulací výkonu
Výprodej
2 925 Kč
STC1840EPC
BLACK+DECKER BCSTA536L1 (1x2,5Ah) 36V bezuhlíkový aku vyžínač
4 705 Kč
BCSTA536L1