Aku zahradní sekačky BLACK+DECKER

Black+Decker nabízí akumulátorové rotační sekačky, které jsou dokonalou kombinací inovace a efektivity, pro poskytnutí nejlepší možné údržby Vaší zahrady. Navíc jsou vybaveny silnými motory, které dokáží zvládnout i tu nejnáročnější zahradní práci. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením akumulátorové rotační sekačky Black+Decker

Bezdrátová svoboda a výdrž

S výkonnými bateriemi poskytují sekačky Black+Decker dlouhodobý provoz bez potřeby náhradních baterií. Bezdrátový design Vám poskytuje svobodu pohybu bez omezení kabelu, což vám umožňuje bez problémů sekat i ve vzdálenějších částech zahrady..

Ergonomie a snadná manipulace

Black+Decker klade velký důraz na pohodlí uživatelů. Sekačky mají ergonomické rukojeti, které můžete nastavit podle své výšky, a jsou vybaveny kolečky pro snadnou manipulaci a ovládání.

Jak si poradit s výběrem akumulátorové rotační sekačky Black+Decker

Kapacita akumulátoru

Vyšší kapacita zaručuje delší provoz na jedno nabití. Kapacita se pohybuje v rozmezí od 2 Ah až do 6 Ah a čas nabíjení je závislý na typu akumulátoru, ale pohybuje se mezi 1 - 3 h.

Napětí akumulátoru

Vyšší napětí znamená, že sekačka bude disponovat větším výkonem a schopností efektivně zvládat náročnější úkoly, jako je sečení hustší trávy či nerovného terénu. Akumulátory běžně nabízí napětí v rozmezí 18V36V. Sekačky s nižším napětím jsou obvykle lehčí a vhodné pro menší zahrady, zatímco sekačky s vyšším napětím poskytují více síly pro zvládání rozsáhlých a náročných ploch.

Typ motoru

Uhlíkový motor využívá uhlíkových kartáčků pro přenos elektrického proudu. Akumulátorové rotační sekačky s uhlíkovým motorem jsou výrazně levnější, ale většinou jsou hlučnější a vyžadují častou údržbu a výměnu. 

Bezuhlíkový motor nepoužívají kartáčky, což snižuje opotřebení a potřebu údržby. Nabízejí lepší energetickou účinnost, nižší hlučnost a delší životnost za cenu vyšší ceny než u uhlíkových sekaček. 

Výška sečení

Vybrat si můžete z modelů s nastavitelnou výškou sečení, která se pohybuje od 20 až do 70 mm, aby bylo možné přizpůsobit délku trávy podle Vašich preferencí a požadavků na zahradu.

Šířka sečení

Šířka se nejčastěji pohybuje v rozmezí 22 cm až do 51 cm. Tento parametr má zásadní vliv na efektivitu a rychlost práce s sekačkou. Sekačky s širší šířkou sečení umožňují rychleji zpracovat větší plochy, zatímco sekačky s užší šířkou sečení jsou vhodné pro menší zahrady a pro práci v úzkých prostorách.

Funkce mulčování a systém sběru trávy

Pro lepší stav Vašeho trávníku je ideální zvolit sekačku s funkcí mulčování. Mulčovací sekačky rozsekávají posečenou trávu na jemné kousky, které se vracejí zpět na trávník jako přírodní hnojivo. Tato funkce může být užitečná pro zdravý růst trávníku a snížení množství odpadu.

Sekačky mohou mít různé systémy sběru trávy, jako je koš na trávu, zadní nebo boční výhoz. Objem košů se pohybuje od 25 l až do 75 l. Výhodou většího objemu je větší výkonnost elektrické sekačky, ale přináší i těžší manipulaci.

6 položek celkem
Ecomm Large CLM3825L2 1 (1)
8 955 Kč
CLM3825L2
BLACK+DECKER BCMW3336L2 (2x2,5Ah) 36V aku zahradní sekačka
8 685 Kč
BCMW3336L2
BLACK+DECKER BCMW3318L2 (2x2,5Ah) 2x18V zahradní aku sekačka
6 740 Kč
BCMW3318L2
BLACK+DECKER BCMW33184L2 (2x4Ah) 2x18V aku rotační sekačka
7 310 Kč
BCMW33184L2
BLACK+DECKER BCMW3336L1 (1x2,5Ah) 36V zahradní aku sekačka
6 790 Kč
BCMW3336L1