Aku rotační sekačky (bez aku) MAKITA

Objevte výhody akumulátorových rotačních sekaček Makita bez akumulátoru a využijte jejich výkon a flexibilitu pro dokonalou údržbu Vaší zahrady. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením aku rotační sekačky (bez akumulátoru) Makita

Nebeský výkon pro Vaši zahradu

Sekačky Makita jsou vybaveny silnými motory a odolnými čepelemi, které zaručují precizní a čisté řezy. Byly navrženy pro maximální efektivitu a výkon, takže si hravě poradí jak s velkými plochami trávníku, tak s komplikovanějšími úseky.

Vyberte si vlastní akumulátor

Tyto sekačky jsou prodávány bez akumulátoru, což Vám dává možnost vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Ať už hledáte akumulátor s dlouhou životností, rychlým nabíjením nebo kompatibilitou s jinými nástroji Makita.

Komfort a snadné ovládání

Díky ergonomickému designu a intuitivnímu ovládání jsou sekačky Makita snadno ovladatelné a pohodlné při práci. Lehká konstrukce a snadná manipulace Vám umožní efektivní práci bez námahy.

Jak si poradit s výběrem aku rotační sekačky (bez aku) Makita

Při výběru akumulátorové rotační sekačky bez akumulátoru je důležité zvážit Vaše konkrétní potřeby a zda vlastníte akumulátor. V případě vlastnění akumulátoru se pro Vás výběr zjednodušuje a zbývá vybrat kompatibilní akumulátorovou rotační sekačku. Pokud akumulátor nevlastníte výběr se rozšiřuje i o výběr správného akumulátoru.

Kapacita a napětí akumulátoru

Vyšší kapacita zaručuje delší provoz na jedno nabití. Kapacita se pohybuje v rozmezí od 2 Ah až do 6 Ah a čas nabíjení je závislý na typu akumulátoru, ale pohybuje se mezi 1 - 3 h.

Vyšší napětí znamená, že sekačka bude disponovat větším výkonem a schopností efektivně zvládat náročnější úkoly, jako je sečení hustší trávy či nerovného terénu. Akumulátory běžně nabízí napětí v rozmezí 18V36V. Sekačky s nižším napětím jsou obvykle lehčí a vhodné pro menší zahrady, zatímco sekačky s vyšším napětím poskytují více síly pro zvládání rozsáhlých a náročných ploch.

Kompatibilita

Je důležité pečlivě zvolit akumulátor, který bude kompatibilní s Vaší akumulátorovou rotační sekačkou. Nesprávně zvolený akumulátor může vést k nižšímu výkonu sekačky, kratší životnosti baterie nebo dokonce k poškození sekačky či akumulátoru.

Důležité parametry pro výběr akumulátorové rotační sekačky Makita

Výška sečení

Vybrat si můžete z modelů s nastavitelnou výškou sečení, která se pohybuje od 20 až do 70 mm, aby bylo možné přizpůsobit délku trávy podle Vašich preferencí a požadavků na zahradu.

Šířka sečení

Šířka se nejčastěji pohybuje v rozmezí 22 cm až do 51 cm. Tento parametr má zásadní vliv na efektivitu a rychlost práce s sekačkou. Sekačky s širší šířkou sečení umožňují rychleji zpracovat větší plochy, zatímco sekačky s užší šířkou sečení jsou vhodné pro menší zahrady a pro práci v úzkých prostorách.

Funkce mulčování

Pro lepší stav Vašeho trávníku je ideální zvolit sekačku s funkcí mulčování. Mulčovací sekačky rozsekávají posečenou trávu na jemné kousky, které se vracejí zpět na trávník jako přírodní hnojivo. Tato funkce může být užitečná pro zdravý růst trávníku a snížení množství odpadu.

Systém sběru trávy

Sekačky mohou mít různé systémy sběru trávy, jako je koš na trávu, zadní nebo boční výhoz. Objem košů se pohybuje od 25 l až do 75 l. Výhodou většího objemu je větší výkonnost elektrické sekačky, ale přináší i těžší manipulaci.

20 položek celkem
DeWALT DCMWSP564N (verze bez aku) aku sekačka s pojezdem
Novinka
DCMWSP564N
METABO RM 36-18 LTX BL 36 (verze bez aku) 2x18V aku zahradní sekačka
Akce
601716850
hbcitymower010 (5)
Akce
0 600 8B9 A08
BLACK+DECKER BCMW3336N (verze bez aku) 36V aku zahradní sekačka
Novinka
4 390 Kč
BCMW3336N
STANLEY SFMCMS2653B FatMax V60 (verze bez aku) 54V aku zahradní sekačka
Novinka
SFMCMS2653B
BLACK+DECKER BCMW3318N (verze bez aku) 2x18V aku zahradní sekačka
4 345 Kč
BCMW3318N
Dewalt dcmwsp550 1
15 950 Kč
DCMWSP550N
AdvancedRotak 36V 40 650 AdvancedRotak 36V 44 750 001 2000x2000px (1)
Novinka
0 600 8B9 F01