Aku rotační sekačky (bez aku) BLACK+DECKER

20 položek celkem
06008B9E00 UniversalRotak 2x18V 37 550 FCP wo packaging 2000x2000px (1)
Novinka
0 600 8B9 E01
MAKITA DLM432Z (verze bez aku) 2x18V aku sekačka
6 490 Kč
DLM432Z
DeWALT DCMW564N (verze bez aku) aku zahradní sekačka
10 300 Kč
DCMW564N
DeWALT DCMWSP564N (verze bez aku) aku sekačka s pojezdem
Novinka
15 020 Kč
DCMWSP564N
BOSCH EasyMower 18V-32-200 (verze bez aku) aku zahradní sekačka
Novinka
4 439 Kč
0 600 8B9 D01
BOSCH EasyRotak 36-550 Solo (bez baterie)
0 600 8B9 B01
hbcitymower010 (5)
Akce
5 990 Kč
0 600 8B9 A08
BOSCH UniversalRotak 36-550 (verze bez aku) 36V aku sekačka na trávu
0 600 8B9 50B
STANLEY SFMCMS2653B FatMax V60 (verze bez aku) 54V aku zahradní sekačka
Novinka
SFMCMS2653B

Akumulátorové rotační sekačky Black+Decker dodávané bez akumulátoru umožňují pohodlné a efektivní sečení trávy, ať už máte malou zahradu nebo rozlehlé trávníky. Značka Black+Decker je již mnoho let synonymem pro kvalitu, spolehlivost a inovace v oboru zahradnických nástrojů. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením aku rotační sekačky (bez akumulátoru) Black+Decker

Výkon a kvalita, které očekáváte

Black+Decker je známý svou vysokou kvalitou a trvanlivostí výrobků. Jejich akumulátorové rotační sekačky nejsou výjimkou. Jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhou dobu a poskytovaly konzistentní a efektivní výkon.

Možnost výběru akumulátoru

Tyto sekačky jsou dodávány bez akumulátoru, což Vám umožňuje vybrat si akumulátor, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a požadavkům. Ať už dáváte přednost delší době provozu nebo většímu výkonu, můžete si vybrat akumulátor, který Vám to umožní.

Snadné použití a ovládání

Black+Decker akumulátorové rotační sekačky jsou navrženy s ohledem na uživatele. Jejich lehká konstrukce a intuitivní ovládání zaručují, že sečení trávy bude pohodlné a snadné.

Jak si poradit s výběrem aku rotační sekačky (bez aku) BLACK+DECKER

Při výběru akumulátorové rotační sekačky bez akumulátoru je důležité zvážit Vaše konkrétní potřeby a zda vlastníte akumulátor. V případě vlastnění akumulátoru se pro Vás výběr zjednodušuje a zbývá vybrat kompatibilní akumulátorovou rotační sekačku. Pokud akumulátor nevlastníte výběr se rozšiřuje i o výběr správného akumulátoru.

Kapacita a napětí akumulátoru

Vyšší kapacita zaručuje delší provoz na jedno nabití. Kapacita se pohybuje v rozmezí od 2 Ah až do 6 Ah a čas nabíjení je závislý na typu akumulátoru, ale pohybuje se mezi 1 - 3 h.

Vyšší napětí znamená, že sekačka bude disponovat větším výkonem a schopností efektivně zvládat náročnější úkoly, jako je sečení hustší trávy či nerovného terénu. Akumulátory běžně nabízí napětí v rozmezí 18V36V. Sekačky s nižším napětím jsou obvykle lehčí a vhodné pro menší zahrady, zatímco sekačky s vyšším napětím poskytují více síly pro zvládání rozsáhlých a náročných ploch.

Kompatibilita

Je důležité pečlivě zvolit akumulátor, který bude kompatibilní s Vaší akumulátorovou rotační sekačkou. Nesprávně zvolený akumulátor může vést k nižšímu výkonu sekačky, kratší životnosti baterie nebo dokonce k poškození sekačky či akumulátoru.

Důležité parametry pro výběr akumulátorové rotační sekačky Black+Decker

Výška sečení

Vybrat si můžete z modelů s nastavitelnou výškou sečení, která se pohybuje od 20 až do 70 mm, aby bylo možné přizpůsobit délku trávy podle Vašich preferencí a požadavků na zahradu.

Šířka sečení

Šířka se nejčastěji pohybuje v rozmezí 22 cm až do 51 cm. Tento parametr má zásadní vliv na efektivitu a rychlost práce s sekačkou. Sekačky s širší šířkou sečení umožňují rychleji zpracovat větší plochy, zatímco sekačky s užší šířkou sečení jsou vhodné pro menší zahrady a pro práci v úzkých prostorách.

Funkce mulčování

Pro lepší stav Vašeho trávníku je ideální zvolit sekačku s funkcí mulčování. Mulčovací sekačky rozsekávají posečenou trávu na jemné kousky, které se vracejí zpět na trávník jako přírodní hnojivo. Tato funkce může být užitečná pro zdravý růst trávníku a snížení množství odpadu.

Systém sběru trávy

Sekačky mohou mít různé systémy sběru trávy, jako je koš na trávu, zadní nebo boční výhoz. Objem košů se pohybuje od 25 l až do 75 l. Výhodou většího objemu je větší výkonnost elektrické sekačky, ale přináší i těžší manipulaci.