Aku řetězové pily (bez aku) MILWAUKEE

Milwaukee aku řetězové pily jsou ideální pro širokou škálu aplikací, od údržby zahrady po profesionální stavební práce. Tyto pily jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální výkon, zatímco zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti pro uživatele. Milwaukee aku řetězové pily se prodávají bez akumulátoru, což Vám umožňuje vybrat si akumulátor, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Ať už potřebujete akumulátor s velkou kapacitou pro dlouhé pracovní dny nebo hledáte kompaktnější a lehčí variantu pro menší práce. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením aku řetězové pily (bez akumulátoru) Milwaukee

Silný výkon a bezpečnost

Milwaukee akumulátorové řetězové pily jsou navrženy tak, aby poskytovaly mimořádný výkon při zachování vysokých bezpečnostních standardů. S funkcemi jako je okamžité zastavení řetězu, poskytují maximální bezpečnost během práce.

Uživatelský komfort a jednoduché ovládání

Pily Milwaukee nabízí důraz na uživatelský komfort a jednoduché ovládání. Nabízejí řadu uživatelsky přívětivých funkcí, jako je bezklíčové napínání řetězu a snadný systém doplňování oleje, který usnadňuje práci a zvyšuje produktivitu.

Jak si poradit s výběrem aku řetězové pily (bez aku) BLACK+DECKER 

Při výběruakumulátorové řetězové pily bez akumulátoru je důležité zvážit Vaše konkrétní potřeby a zda vlastníte akumulátor. V případě vlastnění akumulátoru se pro Vás výběr zjednodušuje a zbývá vybrat kompatibilní akumulátorovou řetězovou pilu. Pokud akumulátor nevlastníte výběr se rozšiřuje i o výběr správného akumulátoru.

Napětí a kapacita akumulátoru

Napětí akumulátoru je důležitým parametrem, který ovlivňuje výkon a efektivitu akumulátorové řetězové pily. Vyšší napětí v zásadě znamená vyšší výkon, rychlejší řezání a delší dobu provozu, ale také větší hmotnost a vyšší cenu. 

  • Napětí v rozmezí 12V24V nabízí lehčí, kompaktnější a snadno přenositelné pily. Jsou ideální pro menší úkoly, jako je řezání tenkých a středně silných větví nebo hustých keřů. 
  • Nejvyšší výkon a dobu provozu nabízejí pily s výkonem v rozmezí od 36V až do 54V. Jsou ideální pro náročnější úkoly, jako je řezání silných stromů nebo velkého množství dřeva.

Kapacita akumulátoru ovlivňuje dobu provozu pily. Vyšší kapacita akumulátoru znamená delší provoz, ale také vyšší hmotnost pily. Kapacita se pohybuje v rozmezí 2 Ah až do 9 Ah a čas nabíjení se pohybuje mezi 1 - 5 h.

Kompatibilita

Je třeba zajistit, že akumulátor je kompatibilní s Vaší pilou. Doporučuje se vybrat, případně zkontrolovat, že vlastníte akumulátor stejné značky jako je značka pily. Různé značky mohou mít různé specifikace a standardy, a proto nemusí být vzájemně kompatibilní.

Důležité parametry pro výběr aku řetězové pily

Délka vodící lišty

Délka vodící lišty určuje, jak silné kmeny a větve můžete řezat. Kratší lišty jsou vhodné pro menší práci a pohybují se v rozmezí od 30 až do 35 cm. Naopak pro pořez silnějších kmenů jsou vhodné lišty o délce v rozmezí 4045 cm.

Rychlost řezu, pro hladší řez

Maximální rychlost řezu udává, jak rychle se řetěz pohybuje kolem lišty. Čím vyšší rychlost řezu, tím zajišťuje rychlejší a hladší řez.

Bezpečnost práce při používání akumulátorové řetězové pily

Při práci s elektrickou řetězovou pilou je také důležité nosit ochranné pomůcky. Je doporučeno nosit ochranné brýle, pracovní rukavice, které Vás budou chránit před úrazem. Případně můžete zvážit pořízení chráničů sluchu.

17 položek celkem
DeWALT DCM565 (verze bez aku) 18V aku řetězová pila
4 516 Kč
DCM565N
DeWALT DCMCS574N (verze bez aku) FlexVolt 54V aku řetězová pila
Novinka
8 929 Kč
DCMCS574N
BLACK+DECKER GKC3630LB (verze bez aku) 36V aku řetězová pila
3 195 Kč
GKC3630LB
BLACK and DECKER GKC1825LB aku řetězová pila
2 565 Kč
GKC1825LB
STANLEY SFMCCSB664B (verze bez aku) 54V aku řetězová pila FatMax V60
Novinka
SFMCCSB664B
Sk88PM
3 490 Kč
4600010
0085685s 50
3 010 Kč
600856850
Ecomm Large SFMCCS630B 1 (1)
Novinka
3 992 Kč
SFMCCS630B