Aku řetězové pily (bez aku) BLACK+DECKER

Nabídky akumulátorových řetězových pil BLACK+DECKER bez akumulátoru, ​​které nabízí výkonné a spolehlivé řešení pro vaši práci s dřevem za přijatelné ceny. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením aku řetězové pily (bez akumulátoru) Black+Decker

Výkon a bezpečnost v jednom balení

Řetězové pily Black+Decker jsou navrženy tak, aby dodaly nekompromisní výkon, a zároveň poskytly maximální bezpečnost uživateli. Bezpečnostní funkce, jako je okamžité zastavení řetězu, Vám umožňují pracovat s důvěrou.

Snadné a pohodlné ovládání

Tyto aku řetězové pily Black+Decker nabízejí snadné ovládání a pohodlné použití. Jsou vybaveny řadou funkcí pro jednoduchost a uživatelskou přívětivost, včetně napínání řetězu bez nutnosti použití nástrojů a jednoduchého systému doplňování oleje.

Jak si poradit s výběrem aku řetězové pily (bez aku) BLACK+DECKER 

Při výběruakumulátorové řetězové pily bez akumulátoru je důležité zvážit Vaše konkrétní potřeby a zda vlastníte akumulátor. V případě vlastnění akumulátoru se pro Vás výběr zjednodušuje a zbývá vybrat kompatibilní akumulátorovou řetězovou pilu. Pokud akumulátor nevlastníte výběr se rozšiřuje i o výběr správného akumulátoru.

Napětí a kapacita akumulátoru

Napětí akumulátoru je důležitým parametrem, který ovlivňuje výkon a efektivitu akumulátorové řetězové pily. Vyšší napětí v zásadě znamená vyšší výkon, rychlejší řezání a delší dobu provozu, ale také větší hmotnost a vyšší cenu.

  • Napětí v rozmezí 12V24V nabízí lehčí, kompaktnější a snadno přenositelné pily. Jsou ideální pro menší úkoly, jako je řezání tenkých a středně silných větví nebo hustých keřů. 
  • Nejvyšší výkon a dobu provozu nabízejí pily s výkonem v rozmezí od 36V až do 54V. Jsou ideální pro náročnější úkoly, jako je řezání silných stromů nebo velkého množství dřeva.

Kapacita akumulátoru ovlivňuje dobu provozu pily. Vyšší kapacita akumulátoru znamená delší provoz, ale také vyšší hmotnost pily. Kapacita se pohybuje v rozmezí 2 Ah až do 9 Ah a čas nabíjení se pohybuje mezi 1 - 5 h.

Kompatibilita

Je třeba zajistit, že akumulátor je kompatibilní s Vaší pilou. Doporučuje se vybrat, případně zkontrolovat, že vlastníte akumulátor stejné značky jako je značka pily. Různé značky mohou mít různé specifikace a standardy, a proto nemusí být vzájemně kompatibilní.

Důležité parametry pro výběr aku řetězové pily

Délka vodící lišty

Délka vodící lišty určuje, jak silné kmeny a větve můžete řezat. Kratší lišty jsou vhodné pro menší práci a pohybují se v rozmezí od 30 až do 35 cm. Naopak pro pořez silnějších kmenů jsou vhodné lišty o délce v rozmezí 4045 cm.

Rychlost řezu, pro hladší řez

Maximální rychlost řezu udává, jak rychle se řetěz pohybuje kolem lišty. Čím vyšší rychlost řezu, tím zajišťuje rychlejší a hladší řez.

Bezpečnost práce při používání akumulátorové řetězové pily

Při práci s elektrickou řetězovou pilou je také důležité nosit ochranné pomůcky. Je doporučeno nosit ochranné brýle, pracovní rukavice, které Vás budou chránit před úrazem. Případně můžete zvážit pořízení chráničů sluchu.

2 položek celkem
BLACK+DECKER GKC3630LB (verze bez aku) 36V aku řetězová pila
3 195 Kč
GKC3630LB
BLACK and DECKER GKC1825LB aku řetězová pila
2 565 Kč
GKC1825LB