Aku plotostřihy (bez aku) BLACK+DECKER

23 položek celkem
BOSCH EasyHedgeCut 18-45 (verze bez aku) 18V aku nůžky na živé keře
0 600 849 H03
DeWALT DCM563PB (verze bez aku) 18V aku plotostřih
3 890 Kč
DCM563PB
METABO HS 18 LTX 65 aku plotostřih (bez aku)
Novinka
4 080 Kč
601719850
hs 18 ltx bl 65 0172385s 51
Novinka
7 045 Kč
601723850
STANLEY SFMCHTB866B FatMax V60 (bez aku)
Novinka
3 580 Kč
SFMCHTB866B
EINHELL ARCURRA 18/55 (verze bez aku) 18V aku plotostřih
3410920
MAKITA DUH523Z (verze bez aku) aku plotostřih LXT
2 888 Kč
DUH523Z
METABO HS 18 LTX 45 (solo verze)
Novinka
601717850

BLACK+DECKER představuje širokou škálu akumulátorových plotostřihů, které jsou dostupné bez akumulátoru a jsou cenově dostupné, přesto však nabízejí výkonné a bezpečné řešení pro úpravu Vaší zahrady. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením aku plotostřihu (bez aku) Black+Decker

Bezpečnost s výkonem

Akumulátorové plotostřihy BLACK+DECKER jsou konstruovány tak, aby poskytovaly maximální výkon, zatímco přitom zajišťují bezpečnost uživatele pomocí funkcí, jako je například bezpečnostní pojistka proti nechtěnému spuštění.

Intuitivní ovládání a kompatibilita

BLACK+DECKER akumulátorové plotostřihy bez aku jsou snadno ovladatelné a jejich použití je pohodlné a intuitivní. Navíc jsou kompatibilní s řadou akumulátorů BLACK+DECKER, které si můžete zakoupit samostatně a využívat je tak ve více nástrojích.

Jak vybírat vhodný akumulátor?

Při výběru vhodného akumulátoru k aku plotostřihům je důležité se zaměřit na parametry jako napětí, kapacita a hlavně kompatibilita akumulátoru.

Napětí akumulátoru

Napětí akumulátoru je důležitým parametrem, který ovlivňuje výkon plotostřihu. Vyšší napětí znamená obecně vyšší výkon a efektivnější stříhání, ale může také znamenat vyšší hmotnost a cenu.

  • Napětí v rozmezí 12V24V nabízí lehčí a snadno přenositelné plotostřihy, které jsou ideální pro menší úkoly a menší ploty. 
  • Pro náročnější úkoly a větší ploty můžou být vhodnější plotostřihy s výkonem v rozmezí od 36V až do 54V.

Kapacita akumulátoru

Kapacita akumulátoru udává, jak dlouho může plotostřih pracovat na jedno nabití. Vyšší kapacita akumulátoru znamená delší dobu provozu, což je výhodné, pokud máte velký plot, který vyžaduje delší dobu práce. Kapacita akumulátoru se obvykle pohybuje v rozmezí od 2 Ah až do 5 Ah nebo více v závislosti na modelu plotostřihu.

Kompatibilita

Je třeba zajistit, že akumulátor je kompatibilní s Vaším vybraným plotostřihem. Doporučuje se vybrat, případně zkontrolovat, že vlastníte akumulátor stejné značky jako je značka pily. Různé značky mohou mít různé specifikace a standardy, a proto nemusí být vzájemně kompatibilní.

Důležité parametry při výběru akumulátorového plotostřihu

Délka čepele

Délka čepele je důležitým faktorem, který ovlivňuje efektivitu a pohodlí při stříhání živých plotů. Delší čepele umožňují rychlejší a efektivnější stříhání, ale mohou být těžší a obtížnější ovládat. Kratší čepele poskytují lepší kontrolu a jsou ideální pro práci na menších plochách.

Ergonomie a hmotnost 

Při výběru akumulátorových nůžek na živý plot je důležité zvážit hmotnost a ergonomii nástroje. Lehčí nástroje jsou snadnější na manipulaci a způsobují menší únavu při dlouhodobém použití, ale mohou mít nižší výkon nebo kratší výdrž baterie. Ergonomický design, jako jsou měkké rukojeti a nastavitelné úhly čepele, může zlepšit pohodlí a snížit riziko zranění při práci.