Vrácení zboží

Odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech od nákupu znamená, že zboží, které jste zakoupil/a na dálku, tedy přes e-shop, ale i telefonicky či e-mailem, Vám nějakým způsobem nevyhovuje (vzhled, parametry, atd.), případně nefunguje.

Jak odstoupit od kupní smlouvy

Pro odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech stačí vyplnit níže přiložený online formulář. Přijetí formuláře vám potvrdíme na e-mail, kde najdete i informace o dalším postupu. Poté už jen stačí počkat na dohodnutý termín svozu, nebo odeslat zabalené zboží zpět na adresu našeho skladu. Peníze vám vrátíme nejpozději do 14 dnů od nahlášeného odstoupení od smlouvy.

Kdo nemůže odstoupit od smlouvy

Odstoupit od smlouvy ve 14 dnech není možné v případě, že kupujícím není spotřebitel, tedy v případě nákupu podnikatelem - fyzickou osobou nebo jakoukoliv právnickou osobou. Spotřebitel dále není oprávněn od smlouvy odstoupit v případě poškození zboží, které je z hygienických důvodů zabaleno v jednorázovém obalu a již jej není možné v neporušeném obalu vrátit. Více informací o možnostech odstoupení od smlouvy naleznete v našem nákupním řádu.