STANLEY FMCB202 FatMax V20 aku baterie 2Ah

Kód: SFMCB202
Novinka
Značka: STANLEY
1 169 Kč 1 169 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
30.3.2023
Možnosti doručení
aku baterie 18 V (V20), kapacita 2,0 Ah, Li-Ion

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíjecí akumulátor Stanley FatMax SFMCB202 V20 v kompaktním provedení z nejnovější řady 18V Li-Ion akumulátorů s označením V20 pro napájení akumulátorového nářadí Stanley FatMax. Díky vylepšené technologii napájecích Li-Ion článků, bez paměťového efektu a minimálnímu samovybíjení, nabízí baterie V20 prodlouženou výdrž na jedno nabití a delší životnost. Nabízená varianta aku baterie SFMCB202 disponuje kapacitou 2,0 Ah a je kompatibilní s nabíječkou SFMCB14.

Aku baterie pro profesionální použití

Vylepšené akumulátory Stanley FatMax V20 jsou vyrobené z profesionálních bateriových článků typu 18650 s nižším odporem a zárukou většího výkonu. Moderní Li-Ion články navíc netrpí pamětovým efektem a minimalizují samovybíjení.

Plně kompatibilní s aku nářadím V20

18V Li-Ion baterie V20 jsou plně kompatibilní se všemi aku stroji a zahradní technikou řady Stanley FatMax V20. Díky novější technologii a konstrukci naopak nejsou kompatibilní se starší 18V generací aku nářadí FatMax.

Ochrana před extrémními teplotami

Aku baterie FatMax V20 s kapacitou 2,0 Ah jsou chráněné před vybitím při extrémních teplotách od -30 °C do +75 °C. Akumulátorové nářadí tak lze bezpečně používat i v méně příznivých venkovních podmínkách.

Automatizovaná montáž a testování

Akumulátory FatMax V20 jsou vyráběny v plně automatizovaných montážních linkách za sterilních podmínek. Baterie jsou navíc důkladně testovány v rámci schvalovacího procesu na průnik vlhkosti, teplotního šoku a výdrže při náhodném pádu.

Aku baterie SFMCB202 s kapacitou 2,0 Ah

Nabízená verze akumulátoru s označením SFMCB202 disponuje kapacitou 2,0 Ah a hodí se pro napájení energicky méně náročného nářadí s potřebou dobré mobility (aku vrtačky, aku rázového utahováky, atd).

Doplňkové parametry

Kategorie: Aku baterie 18V
Záruka: 2 roky
Kapacita akumulátoru: 2.0 Ah
Napětí akumulátoru: 18 V
Počet ks v balení: 1 ks
Typ akumulátoru: Li-Ion (V20)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Široký sortiment nářadí a příslušenství, které Stanley ve svém portfoliu nabízí najde uplatnění jak v domácích dílnách kutilů, tak v řadě profesionálních firem. Tradice výroby Stanley od roku 1843 zavazuje k velké zodpovědnosti ke kvalitě těchto výrobků. Od počátku výroby Stanley úzce spolupracuje a s obchodní firmou Black & Decker, až toto spojení vyústilo v roce 2010 ve vznik společné skupinyStanley Black & Decker. Tímto spojením se tato společnost stala největším výrobce nářadí na světě.