Registrace

Odkažte na obchody společnosti ONIO s.r.o a začněte vydělávat


Provizní systém společnosti ONIO s.r.o. je naprosto jednoduchý. Pouhé tři kroky stačí k tomu, abyste mohli začít snadno vydělávat.

1.     Zaregistrujte se pomocí registračního formuláře a přihlaste se do rozhraní Provizního systému.
2.     Vyberte si způsob propagace (odkaz) podle Vašich představ a umístěte ho na svůj web.
3.     Nyní můžete ve statistikách Provizního systému sledovat, jak uživatelé na Váš odkaz klikají, registrují se, nakupují v našem obchodě, a Vám roste zasloužená odměna.

Po přihlášení do rozhraní Provizního systému vždy okamžitě vidíte, kolik peněz jste díky Vašemu odkazu vydělali.

Jaká bude Vaše odměna?


Za každý nákup zprostředkovaný z Vašeho odkazu získáte 3% z ceny objednávky vč.DPH. Za každou návštěvu zprostředkovanou z Vašeho odkazu můžete získat 1 Kč/klik. Za každou registraci zprostředkovanou z Vašeho odkazu můžete získat 150 Kč/registrace. Při „výplatě“ provizí formou odběru našich produktů získáte zvýhodnění ve výši 105% provizní částky.

Náš Provizní systém zaznamenává všechny prokliky a další informace po dobu až 30 dní. To znamená, že dostanete peníze i v případě, kdy návštěvník, který přišel z Vašeho webu, nakoupí třeba až za čtrnáct dní po prvním příchodu na náš web.

Provizi můžete čerpat buď formou slevy na nákup zboží se zvýhodněním 105% provizní částky, nebo v penězích, výběr je pouze na Vás. Zaregistrujte se do našeho Provizního systému právě teď!

V případě potřeby kontaktujte našeho poradce na info@rucni-naradi.cz.

Nejčastější otázky a odpovědi

Registrací do Provizního systému potvrzujete Váš souhlas s Obchodními podmínkami, které si prosím důkladně přečtěte.

Novinky

AKCE | Sada příslušenství zdarma k pilám NAREX

Akce byla již ukončena Plánujete nákup elektrické řetězové pily? Do 31. května 2020 můžete využit akční nabídku NAREX a získat k nové pile sadu příslušenství v h...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Akce byla již ukončena Pokud si v období od 1. dubna 2020 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete k novému nářadí akumulátor BP 18...