Drtiče zahradního odpadu Bosch

Datum: 06.04.2014   |  
Zahradní nářadí od firmy Bosch je už dlouho známé svým kvalitním zpracováním, pečlivě provedenými detaily a především spolehlivou funkcí.

Tyto vlastnosti jsou i  společné znaky drtičů zahradního odpadu Bosch. Ty si snadno poradí se zpracováním většího zahradního odpadu, jako jsou větvičky a větve až do průměru 45 mm, pevné stonky od slunečnic nebo rajčat apd. Jejich nadrcením vzniká kvalitní drť vhodná pro kompostování, nebo mulčování.
 
O vysoké technické úrovni a spolehlivosti drtičů Bosch svědčí i vítězství v nezávislém testu časopisu dTest, ve kterém získal kompostér Bosch ATX 25 TC nejlepší ohodnocení.
V sortimentu zahradních drtičů - kompostérů Bosch, jsou zastoupeny všechny základní typy, tedy nožové a válcové, včetně originálního drtiče s dutým, konickým válcem Turbine-Cut.

Bosch AXT Rapid 2200

Zástupcem kategorie nožových drtičů je model AXT Rapid 2200 W, které drtí odpad pomocí rychloběžných kovových nožů. Mezi ně je odpad vtlačovaný pomocí bezpečného plastového pěchovače.
Drtič Bosch AXT Rapid 2200 vyniká rychlým zpracováním odpadu, především však větví o středním průměru 10-30 mm. Tento typ drťě je vhodný hlavně pro mulčování.

Kvalitní, kalené
ocelové nože
s dlouhou životností


Plnící trychtýř
s praktickým
pěchovačem

Spolehlivě zpracuje větve do průměru
40 mm

Vysokootáčkový
motor Bosch
s technologií
Powerdrive
Snadná manipulace
díky nízké hmotnosti 12 kg
Výkonný motor
2200 W s krouticím momentem 14 Nm
 Dokáže zpracovat až 90 kg odpadu za hodinu Pracovní rychlost
3650 or/min


     
Systém drcení odpadu
pomocí ocelových nožů
Ukládání drti do sběrné tašky
 
Prostorný plnící
trychtýř s pěchovačem

Bosch AXT 25 D

Drtič zahradního odpadu AXT 25 D je výkonný válcový drtič s klasickým frézovacím válcem. Jeho velkou předností je tichý provoz a vysoký výkon. S pomocí frézovacího válce je odpad sám bezpečně automaticky vtahovaný do drtícího prostoru. Díky hmotnosti drtiče 31,3 kg má dostatečnou stabilitu i při frézování silnějších větví. S pomocí kvalitního podvozku a ergonomického madla se však i s tímto drtičem dobře manipuluje.
Drtič větví Bosch AXT 25 D vytváří kvalitní odpadovou drť nejen ze silnějších větví, ale i z čerstvých a tenčích větviček. Je vhodná jak pro kompostování, tak i pro mulčování.

Výkonný řezací
systém
s frézovacím
válcem
Prostorný plnící
trychtýř
s pěchovačem
Dokáže zpracovat
až 175 kg odpadu
za hodinu
Praktický sběrný koš o objemu 53 l snadno zachytí nasekanou drť
Spolehlivě zpracuje větve
do průměru 40 mm
Výkonný motor 2500 W s velkým krouticím momentem 650 Nm
Minimální skladové rozměry, možnost odejmutí plnícího trychtýře Pracovní rychlost drtiče ATX 25 D je 41 ot/min

  
 
 
Systém drcení zahradního odpadu odolným frézovacím válcem     

 Model AXT 25 D si sám automaticky vtahuje odpad k frézovacímu válci
Prostorný sběrný koš pro zachytávání nadrceného odpadu

Bosch AXT 25 TC

Drtič zahradního odpadu AXT 25 TC je vybaven originálním frézovacím systém Turbine-Cut, který dokáže bez zablokování velmi rychle drtit nejen čerstvý, měkký odpad, ale i tvrdé silnější větve. Díky tomuto frézovacímu válci si snadno poradí i se smíšeným odpadem, který obsahuje drobné části, jako jsou třeba listy nebo malé větvičky.  Na druhé straně, tato špičková drtící technologie, dokáže frézovat větve o průměru až 45 mm. Konický frézovací válec si sám bezpečně vtahuje odpad do drtícího prostoru.
Drtič Bosch AXT 25 TC přemění velmi rychle zahradní odpad v kvalitní drť vhodnou jak pro kompostování, tak i pro mulčování.

Originální řezací
systém s dutým
konickým válcem


Výborná stabilita
díky hmotnosti 30,5 kg
S tímto drtičem
zpracujete
až 230 kg
odpadu za hodinu
Praktický sběrný koš
o objemu 53 l snadno zachytí nasekanou drť
Spolehlivě zpracuje
větve
do průměru 45 mm
Výkonný motor Bosch 2500 W s velkým krouticím momentem 650 Nm
Minimální skladové
rozměry – možnost
odejmutí plnícího trychtýře. Skladová výška jen 67 cm
Pracovní rychlost drtiče XT 25 TC
je 41 ot/min 
Systém řezání odpadu dutým frézovacím válcem Turbine-Cut
  
 Model AXT 25 TC má i přes svůj velký výkon, minimální skladovací rozměry Nadrcený odpad se přímo ukládá do objemného sběrného koše

Novinky

AKCE: Multifunkční LED svítilny k nářadí Narex

Získejte LED svítilnu zdarma! V rámci akční nabídky nabízíme k vybranému elektrickému nářadí Narex zdarma multifunkční svítilnu FL LED 3 M v hodnotě 790,- kč, neb...

AKCE: Akumulátor zdarma k aku nářadí Festool

Akční nabídka byla již ukončena Pokud si v období od 1. srpna do 30. listopadu 2018 zakoupíte některý z výrobků 18V řady aku nářadí prémiové značky Festool, dostanete po r...