Proč nakupovat u nás

Doprava zdarma

V našem e-shopu máte u každé objednávky v hodnotě nad 2.500,– Kč vč. DPH expresní přepravu pečlivě zabaleného zboží ZDARMA. V případě objednávky v nižší hodnotě, je přeprava hrazena zákazníkem ve výši 120 Kč (Česká pošta), nebo 139 Kč (kurýrní služba GEIS), nebo 149 Kč (kurýrní služba PPL). Běžný rozvozový čas u těchto doprav je od 8 do 18 hodin, každý všední den.

 
Expresní doručení

Více než 95 % točivého zboží dodáme našim zákazníkům již druhý den od objednání na libovolnou adresu v ČR!


Rychlá expedice:

Díky systému okamžitého vyřízení objednávek, rychlé expedici a spedičním dopravám (GEIS, PPL a Česká pošta), jsme jedni z nejrychlejších dodavatelů ručního nářadí v ČR. V případě méně běžných druhů zboží Vám termín dodání vždy upřesníme, případně navrhneme alternativy. Sledujte svou zásilku: V momentě, kdy je Vaše zboží vyexpedováno, obdržíte od nás informační SMS a na Váš e-mail zašleme číslo zásilky, díky němuž můžete sledovat pohyb zásilky. 

Nadstandardní služby:

Vaše zboží můžete pohodlně zaplatit předem bankovním převodem, nebo některou z platebních metod realizovanou přes PAY U: Platba Platební kartou: Zabezpečená (3D-Secure) platba kreditními kartami VISA, VISA Electron, Maestro a MasterCard, eKonto (Raiffeisenbank), Mojeplatba přes Komerční banku, Platba GE Money Bank, Platba pomocí mPeníze přes mBank, Platba přes Sberbank, Platba přes Fio bank, Platba 24 (Česká spořitelna), Nebo Dobírkou teprve v momentě předání zboží. Dále je možné si zboží osobně vyzvednout v naší provozovně v Ostopovicích u Brna. V tomto případě můžete zboží uhradit také Hotově, nebo platební kartou (Osobní odběr je možný až po vyzvání operátorem zákaznického servisu). Podrobné informace o provozovně naleznete v sekci kontakty. Současně nabízíme zákazníkům preferujícím koupi zboží na splátky možnost využít výhodných splátek připravených ve spolupráci s firmou Cetelem a.s.


Více naleznete v sekci Nákupní řád.


Nabídka produktů


STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube