Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti dopravců se může doba doručení některých zásilek prodloužit o 1–2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Partnerský program - přehled zapojených obchodů

Vytvořili jsme partnerský program pro provozovatele webových stránek. Umístěním reklamy na náš obchod se můžete podílet na tržbách vytvořených uživateli, kteří prostřednictvím této reklamy přišli.

Přehled obchodů zapojených v Partnerském programu Rucni-naradi.cz

Internetový obchod Rucni-naradi.cz je tradičním a spolehlivým internetovým prodejcem s dlouholetou tradicí! Prodáváme nejširší škálu profi i hobby nářadí, zahradní techniku a bohatý sortiment doplňků všech kvalitních značek za velice příznivé ceny. Nejkratší možná doba dodání, garantovaná kvalita služeb, a doprava nad 2 500 Kč zdarma, to vše zaručí spokojenost všech zákazníků.

 Pneumatiky.cz

Internetový obchod s nejširším výběrem z více než 16 000 položek pneumatik, alu disků, ocelových disků, sněhových řetězů a doplňkového sortimentu od více než 30 výrobců za opravdu nízké ceny. Samozřejmostí je nejkratší možná doba dodání a garantovaná kvalita služeb pro maximální spokojenost zákazníků. Při objednávce nad 2 500 Kč je poštovné zdarma.


Tyto internetové obchody prodávají více než 23 000 položek kvalitního zboží za nejlepší ceny, pouze za minulý rok jsme v nich obsloužili více než 30 000 spokojených zákazníků!

Zaregistrujte se do našeho partnerského programu právě teď!

Pokud jste již zaregistrovaní, přihlaste se zde.

Novinky

AKCE | Sada příslušenství zdarma k pilám NAREX

Akce byla již ukončena Plánujete nákup elektrické řetězové pily? Do 31. května 2020 můžete využit akční nabídku NAREX a získat k nové pile sadu příslušenství v h...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Akce byla již ukončena Pokud si v období od 1. dubna 2020 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete k novému nářadí akumulátor BP 18...