Dárkové poukazy

Hledáte originální dárek, ale nevíte co vybrat? Právě pro Vás jsou připraveny naše dárkové poukazy. Využitím dárkového poukazu máte jistotu, že se vždy trefíte do vkusu obdarovaného.

Koupit poukaz

Objednání dárkového poukazu

Dárkový poukaz zakoupíte stejně jako jakékoliv jiné zboží. Ve výběru výše zvolte požadovanou hodnotu poukazu a klikněte na tlačítko „Do košíku“. Dále už postupujete stejně jako u klasické objednávky. Poukaz lze koupit samostatně nebo společně s dalším zbožím.

  • Poukaz lze použít na jakékoliv zboží v našem internetovém obchodě, jeho platnost je jeden rok od objednání a lze použít pouze jednou.
  • Objednaný dárkový poukaz je barevně tištěný na kvalitním papíře, zabalený v neoznačené obálce a bude Vám, pečlivě zabalený, doručen dopravní společností PPL.
  • V případě volby dodání na dobírku expedujeme dárkové poukazy standardně následující pracovní den. Při platbě předem (bankovní převod) expedujeme následující den po připsání platby na náš účet.

Vrácení poukazu

Dárkový poukaz je možné vrátit standardně do 14ti dnů ode dne převzetí. Hodnota poukazu Vám bude vrácena v plné výši. Po uplynutí doby platnosti nelze dárkový poukaz uplatnit a v tomto případě se finanční prostředky se nevrací.

Uplatnění dárkového poukazu

Podrobný návod, jak uplatnit dárkový poukaz, naleznete zde.

Novinky

Narex AS 37-Li Hybro: první akumulátorový šroubovák s rozměry ručního

Narex AS 37-Li Hybro spojuje přednosti ručně ovládaného a akumulátorového nářadí. Jde totiž o první akumulátorový šroubovák o velikosti běžného ručního šroubováku. Je malý,...

Nové akumulátory LiHD od Metabo: nejsilnější bezdrátové napájení na trhu

Nejnovější lithiové články od Metabo ocení nejen profesionální řemeslníci pracující v terénu. Jejich přednosti využijí všichni kutilové požadující maximální mobilitu a nezáv...