RYCHLÉ DODÁNÍ: Zboží skladem do 15:00 expedujeme v den objednání ⚡

POMÁHÁME | 5 Kč z každého nářadí věnujeme 3 organizacím

Koronavirová krize dopadla více či méně tvrdě na každého z nás. Někdo přišel o zdroj obživy, jiní o dlouho budované podniky, a další dokonce o své přátele či blízké. Provozu e-shopů se však epidemie dotkla pouze minimálně, proto jsme dlouho s kolegy přemýšleli nad tím, jak pomoci těm, kteří takové štěstí nemají. Těm organizacím, kterým nejvíc fandíme a doufáme, že budou nám i ostatním moci dělat radost i v budoucnu.

Proto jsme se rozhodli podpořit 3 z nich tím, že věnujeme 5 Kč z každého kusu nářadí prodaného od 1. 2. do 28. 2. 2021 na jejich podporu. Abychom zvolili organizace spravedlivě, hlasovali jsme v týmu rucni-naradi.cz o tom, které organizace bychom chtěli podpořit. A nejvíce hlasů obdržela ZOO Brno, Divadlo Bolka Polívky a charitativní organizace Prales dětem.

1. ZOO Brno

Největší množství hlasů v naší anketě získala ZOO Brno. Ta nyní prožívá těžké časy, protože i když návštěvníci nemohou zahradu navštívit, zvířata se neobejdou bez někoho, kdo by se o ně postaral, a měl je čím nakrmit.

Výtěžek z prodeje nářadí bude putovat na adopci bizonů amerických, které brněnská zoologická zahrada úspěšně chová už řadu let. V květnu 2020 se dokonce bizoní rodina rozrostla o nového člena.

  www.zoobrno.cz

2. Divadlo Bolka Polívky

Jelikož většina týmu rucni-naradi.cz žije v Brně, Divadlo Bolka Polívky je pro nás kulturní ikona, bez které si už naše město neumíme představit. A jelikož už divadla nemohou hrát téměř rok, moc se těšíme, až se znovu setkáme s našimi oblíbenými herci v divadelním sále.

„Telefonát s nabídkou finanční pomoci mě překvapil a dojal. Nesmírně si vážíme jakékoliv podpory v této nejen pro nás složité době. Jsme rádi a děkujeme," vzkázala nám paní Komárková, ředitelka divadla.

  www.divadlobolkapolivky.cz

3. Prales dětem

I během krize se charitativní organizace snaží ze všech sil pomáhat. Během epidemie však mají i jejich přispěvatelé hlouběji do kapsy a nemohou si proto dovolit posílat tolik prostředků jako v minulosti.

Proto jsme se rozhodli podpořit i charitativní organizaci Prales dětem. Příspěvek pomůže chránit ohrožené druhy zvířat před ničením jejich přirozeného prostředí i proti pytlákům. A to jak v České republice tak za jejími hranicemi.

  www.justicefornature.org

Novinky

NOVINKA | Nová pracovní LED světla od Narexu

Datum: 3.10.2022  |  Autor: Jakub P. Výrobce nářadí NAREX uvedl na trh novou řadu multifunkčních pracovních...

TIP | Odolné měřící přístroje Bosch Professional

Datum: 28.09.2022  |  Autor: Jakub P. Profesionální měřící technika výrobce Bosch patří dlouhodobě mezi nej...