Podzimní novinky Festool 2/2

Pila je v tomto případě možná trochu nepřesné, protože jde o celý systém včetně přestavby na drážkovou frézu. Z okružní pily se totiž snadno stane kapovací. Umí toho ale mnohem víc. Jaké technologie a „vychytávky“ s pilou HK 85 získáte?

multifunkční kapovací pila

Například řezání pod úhlem – díky pevně přiloženým čepům a nastavitelnému dorazu. Nastavení je možné od -60° do +60°. Samotnou kapovací lištu (k dostání ve třech délkách) spojíte s pilou jedním pohybem ruky a stejně snadná je i demontáž. Lišta je vybavena také dorazovým jezdcem a stahovací gumou, která pilu automaticky vrátí do výchozí polohy.

drážkovací frézka

Pokud si objednáte přestavbový set, můžete mít během několika málo okamžiků z okružní pily drážkovací frézku pro příčné a podélné drážky. Okružní pila HK 85 zvládá samozřejmě i pokosové řezy a to až do 60°.

Hloubku řezu - drážky nastavíte snadno a rychle – s pomocí jediné páčky a dobře viditelné stupnice. V kombinaci s funkcí zanoření nebudete mít problém vytvořit ponorné řezy s přednastavenou hloubkou.

I kotoučová pila Festool HK 85 je vybavena plugit napájecím kabelem, který můžete v případě poškození velmi snadno a bez zdržení vyměnit.

   
 Kotoučová pila Festool HK 85  Drážkovací frézovací nástavba pro Festool HK 85
 

Service all-inclusive

Od firmy Festool si ale nekupujete pouze nářadí. Zaregistrujte se do 30 dní od nákupu na webu festool.cz a získáte i nadstandardní servis.
Co k němu patří?
  • Záruka ochrany nákladů na 36 měsíců. Když se vám něco poruchá, opravíme to zdarma. Přepravní služba si u vás stroj vyzvedne a dopraví zpět. Vy neplatíte ani korunu.
  • Pojištění proti krádeži. Při spoluúčasti vás nemůže zloděj zaskočit – pokud se vám ze stavby nebo z auta nářadí ztratí, dostanete zcela nové náhradní nářadí.
  • Testování bez rizika. Pokud do 15 dní zjistíte, že zakoupený kus neodpovídá vašim představám a nárokům, můžete ho bezplatně vrátit.
  • Náhradní díl nebo bezplatné nářadí zdarma. Festool se zaručuje, že pro vaše nářadí bude mít náhradní díly ještě 10 let od jeho koupě. Nemůže se tak stát, že budete cokoliv marně shánět. A pokud něco na skladě nebude? Dostanete nový model nářadí zdarma.
 

Novinky

AKCE | Ušetřete až 2600 kč za nářadí FESTOOL

Pokud si v období od 1. července do 31. srpna 2019 zakoupíte některý z vybraných výrobků nářadí Festool, máte možnost využít propagační akci „cashback“, při které Vám výrobce...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Akční nabídka již skončila Pokud si v období od 1. dubna do 31. července 2019 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete po registraci na ...