NOVINKY | Nová generace kufrů TSTAK 2.0

NOVINKA
Co je nového

Zdokonalené přední západky

Nová verze kufru TSTAK je osazená odolnějším typem předních západek, které zvyšují odolnost a celkovou životnost zavíracího mechanismu. Přední část víka je navíc uzpůsobená pro snadné uzamčení pomocí visacího zámku a umožňuje bezpečné uložení nářadí a příslušenství.

Utěsnění s třídou ochrany IP54

Nové utěsnění třídy IP54 poskytuje ochranu proti vnikání vody a prachu a chrání nářadí a montážní prvky uložené uvnitř kufru. Kufr tak nabízí mnohem bezpečnější a všestrannější možnosti použití.

Prostor pro Bluetooth čip

Kufry TSTAK jsou nově vybaveny vnitřním upevňovacím bodem umožňující snadnou instalaci Bluetooth čipu Tool Connect (DCE041K4) a následné sledování kufru pomocí mobilní aplikace DeWALT Tool Connect.

Výrobce DeWALT představil novou generaci stohovatelných kufrů TSTAK. Kromě drobných kosmetických úprav jsou kufry Tstak nově vybaveny odolnějším typem kovových předních zámků, kovovými kolíky bočních stohovacích západek a především novým utěsněním třídy IP54 s ochrannou proti vnikání vody a prachu.

Nová verze kufru TSTAK II
Stohovací kufry Tstak
Pojízdné kufry Tstak
Organizéry Tstak
Přepravky Tstak
Příslušenství pro Tstak

Novinky

POMÁHÁME | 5 Kč z každého nářadí věnujeme 3 organizacím

Koronavirová krize dopadla více či méně tvrdě na každého z nás. Někdo přišel o zdroj obživy, jiní o dlouho budované podniky, a další dokonce o své přátele či blízké. Pro...

BITURBO | nejvýkonnější aku nářadí BOSCH

NOVINKA Co je to BiTurbo motor ...