RYCHLÉ DODÁNÍ: Zboží skladem do 15:00 expedujeme v den objednání ⚡

NOVINKA | Nová generace aku šroubováku IXO 7

Datum: 26.09.2022  |  

Výrobce nářadí BOSCH uvedl v září již sedmou generaci svého kultovního aku šroubováku IXO. Nová generace nabízí až o 20 % lepší výkon a delší výdrž na jedno nabití. Výhodou je také nové upravené světlo, které nově zahrnuje celý přední LED prstenec pro lepší osvětlení pracovního místa.


Nové výkonnější IXO s delší výdrží baterie

Nejnovější generace akumulátorového šroubováku IXO se pyšní silnějším motorem, který zajišťuje zlepšený výkon a krouticí moment silnější až o 20 %. Výhodou je také nový integrovaný Li-Ion akumulátor, který zvládne na jedno nabití zašroubovat až 190 šroubů, což bohatě stačí na většinu běžných montážních činností.

Proč zvolit nový aku šroubovák IXO 7?

Konstrukce nové generace aku šroubováku IXO 7 vychází z původní osvědčené konstrukce, přičemž nabízí lepší výkon a delší výdrž. Velkou výhodu představuje také vylepšené přední světlo, které nyní mnohem lépe osvětluje pracovní prostor a zároveň zabraňuje stínění nástroje na zpracovávaný obrobek.

Široká nabídka nástavců IXO Collection

K čemu mít víc kusů nářadí, když stačí jedno? S kompatibilním příslušenstvím IXO Collection a konceptem krytky Easy-Click pro jednoduché nasazení a výměnu nástavce je šroubovák IXO nepostradatelným univerzálním nářadím na vrtání, řezání, rozdmýchávání grilovacích briket a mnoho dalšího.

IXO VII Basic
BOSCH
IXO 7 Basic
IXO VII Set
BOSCH
IXO 7 Set

Novinky

TIP | Nejlepší nářadí BOSCH pro práci s kovem

Datum: 21.11.2022  |  Autor: Jakub P. Žádná práce s kovem není stejná. Bosch Professional proto nabíz...

NOVINKA | Nová aku nýtovací pistole BOSCH

Datum: 20.11.2022  |  Autor: Jakub P. Výrobce nářadí BOSCH uvedl na trh novou akumulátorovou nýtovací...