Nové akumulátory LiHD od Metabo: nejsilnější bezdrátové napájení na trhu

Nejnovější lithiové články od Metabo ocení nejen profesionální řemeslníci pracující v terénu. Jejich přednosti využijí všichni kutilové požadující maximální mobilitu a nezávislost na napájení ze sítě.
LiHD akumulátory nové generace mají oproti té předchozí 3krát vyšší vodivost. Vděčí za to většímu množství aktivního materiálu: spojkám ze speciální slitiny stříbra a mědi a vysoce výkonným proudovým sběrnicím. Díky tomu dokáží efektivně využívat elektrickou energii a mohou napájet přístroje déle.

Na všechny články se vztahuje 3letá záruka a k dostání jsou ve 3 provedeních: 
  • 8,0 Ah – mimořádně silné akumulátory pro delší náročné práce
  • 5,5 Ah – standardní provedení vhodné pro většinu činností
  • 4,0 Ah – pro jemnější práce, u kterých potřebujete maximum mobility (jsou o 100 gramů lehčí než předchozí generace)
 

Technologie Air Cooled zajišťuje díky ochlazování vzduchem kratší dobu nabíjení, větší výkon a delší životnost akumulátoru. Utěsněná konstrukce obalu, odolný nárazník a vnější pogumování chrání články proti poškození i nečistotám. 

LiHD akumulátory se hodí pro všechny produkty Metabo s výkonem od 400 do 3200 Wattů. Plně nabité články s kapacitou 8,0 Ah vystačí na:

 

Novinky

AKCE: Multifunkční LED svítilny k nářadí Narex

Získejte LED svítilnu zdarma! V rámci akční nabídky nabízíme k vybranému elektrickému nářadí Narex zdarma multifunkční svítilnu FL LED 3 M v hodnotě 790,- kč, neb...

AKCE: Akumulátor zdarma k aku nářadí Festool

Akční nabídka byla již ukončena Pokud si v období od 1. srpna do 30. listopadu 2018 zakoupíte některý z výrobků 18V řady aku nářadí prémiové značky Festool, dostanete po r...