Nové akumulátory LiHD od Metabo: nejsilnější bezdrátové napájení na trhu

Nejnovější lithiové články od Metabo ocení nejen profesionální řemeslníci pracující v terénu. Jejich přednosti využijí všichni kutilové požadující maximální mobilitu a nezávislost na napájení ze sítě.
LiHD akumulátory nové generace mají oproti té předchozí 3krát vyšší vodivost. Vděčí za to většímu množství aktivního materiálu: spojkám ze speciální slitiny stříbra a mědi a vysoce výkonným proudovým sběrnicím. Díky tomu dokáží efektivně využívat elektrickou energii a mohou napájet přístroje déle.

Na všechny články se vztahuje 3letá záruka a k dostání jsou ve 3 provedeních: 
  • 8,0 Ah – mimořádně silné akumulátory pro delší náročné práce
  • 5,5 Ah – standardní provedení vhodné pro většinu činností
  • 4,0 Ah – pro jemnější práce, u kterých potřebujete maximum mobility (jsou o 100 gramů lehčí než předchozí generace)
 

Technologie Air Cooled zajišťuje díky ochlazování vzduchem kratší dobu nabíjení, větší výkon a delší životnost akumulátoru. Utěsněná konstrukce obalu, odolný nárazník a vnější pogumování chrání články proti poškození i nečistotám. 

LiHD akumulátory se hodí pro všechny produkty Metabo s výkonem od 400 do 3200 Wattů. Plně nabité články s kapacitou 8,0 Ah vystačí na:

 

Novinky

Narex AS 37-Li Hybro: první akumulátorový šroubovák s rozměry ručního

Narex AS 37-Li Hybro spojuje přednosti ručně ovládaného a akumulátorového nářadí. Jde totiž o první akumulátorový šroubovák o velikosti běžného ručního šroubováku. Je malý,...

Nové akumulátory LiHD od Metabo: nejsilnější bezdrátové napájení na trhu

Nejnovější lithiové články od Metabo ocení nejen profesionální řemeslníci pracující v terénu. Jejich přednosti využijí všichni kutilové požadující maximální mobilitu a nezáv...