Nové akumulátory DeWALT XR Li-Ion s velkou kapacitou 5,0 Ah

Nová generace lehkých a kompkatních akumulátorů DeWALT XR Li-Ion s prodlouženou provozní dobou, nabízí nyní v napěťové řadě 14,4 a 18 V jednu z nejvyšších kapacit na trhu - 5,0 Ah.

Od června 2014, kdy se tyto nové modely začnou prodávat, můžete s nářadím DeWALT pracovat ještě delší dobu na jedno nabití, bez nutnosti měnit další akumulátory. Přitom byla i u těchto nových akumulátorů XR Li-Ion 5,0 Ah dodržena vzájemná kompatibilita s veškerým nářadím DeWALT XR, používajícím shodné napětí.

Kombinací těchto akumulátorů, s nářadím DeWALT, s bezuhlíkové motory, získáte opravdu výkonný komplet aku nářadí, který vám umožní pracovat nejen s vysokým výkonem, ale ještě delší dobu, než jste byli doposud zvyklí.

K vysokokapacitnímu akumulátoru DeWALT XR Li-Ion 5,0 Ah sí můžete přidat do sady například aku vrtačku DeWALT DCD990P, nebo aku příklepovou vrtačku DeWALT DCD737P2.
 
     
Design nového zásuvného
akumulátoru DeWALT XR Li-Ion 18 V 5,0 Ah.
V nabídce bude i verze s napětím 14,4 V.
  Výkonný aku vrtací šroubovák DEWALT DCD990P2
s bezuhlíkovým motorem bude nabízet v sadě i velkokapacitní akumulátor XR Li-Ion 5,0 Ah

Publikováno +Rucni-naradi.cz, 16.5. 2014

Novinky

AKCE: Multifunkční LED svítilny k nářadí Narex

Získejte LED svítilnu zdarma! V rámci akční nabídky nabízíme k vybranému elektrickému nářadí Narex zdarma multifunkční svítilnu FL LED 3 M v hodnotě 790,- kč, neb...

AKCE: Akumulátor zdarma k aku nářadí Festool

Akční nabídka byla již ukončena Pokud si v období od 1. srpna do 30. listopadu 2018 zakoupíte některý z výrobků 18V řady aku nářadí prémiové značky Festool, dostanete po r...