Nové akumulátory DeWALT XR Li-Ion s velkou kapacitou 5,0 Ah

Nová generace lehkých a kompkatních akumulátorů DeWALT XR Li-Ion s prodlouženou provozní dobou, nabízí nyní v napěťové řadě 14,4 a 18 V jednu z nejvyšších kapacit na trhu - 5,0 Ah.

Od června 2014, kdy se tyto nové modely začnou prodávat, můžete s nářadím DeWALT pracovat ještě delší dobu na jedno nabití, bez nutnosti měnit další akumulátory. Přitom byla i u těchto nových akumulátorů XR Li-Ion 5,0 Ah dodržena vzájemná kompatibilita s veškerým nářadím DeWALT XR, používajícím shodné napětí.

Kombinací těchto akumulátorů, s nářadím DeWALT, s bezuhlíkové motory, získáte opravdu výkonný komplet aku nářadí, který vám umožní pracovat nejen s vysokým výkonem, ale ještě delší dobu, než jste byli doposud zvyklí.

K vysokokapacitnímu akumulátoru DeWALT XR Li-Ion 5,0 Ah sí můžete přidat do sady například aku vrtačku DeWALT DCD990P, nebo aku příklepovou vrtačku DeWALT DCD737P2.
 
     
Design nového zásuvného
akumulátoru DeWALT XR Li-Ion 18 V 5,0 Ah.
V nabídce bude i verze s napětím 14,4 V.
  Výkonný aku vrtací šroubovák DEWALT DCD990P2
s bezuhlíkovým motorem bude nabízet v sadě i velkokapacitní akumulátor XR Li-Ion 5,0 Ah

Publikováno +Rucni-naradi.cz, 16.5. 2014

Novinky

Nové akumulátory LiHD od Metabo: nejsilnější bezdrátové napájení na trhu

Nejnovější lithiové články od Metabo ocení nejen profesionální řemeslníci pracující v terénu. Jejich přednosti využijí všichni kutilové požadující maximální mobilitu a nezáv...

BLACK and DECKER – 5 novinek pro rok 2018

Známý výrobce nářadí BLACK and DECKER přináší pět novinek, které zahrádkářům pomohou s údržbou zeleně. Letos máte poprvé možnost zakoupit si produkty americké značky sa...