Kvalitní odsávání prachu se systémem BOSCH Professional

Odsávací systémy Bosch Professional

Pouhé nošení respirátoru během stavebních prací nedokáže ochránit před pomalým a postupným nástupem vážných respiračních chorob způsobených prachem. Efektivněji se lze chránit tím, že se preventivně zamezí samotnému šíření jemných částic vzduchem. Řada Bosch Professional nabízí všestranné a efektivní řešení pro odsávání prachu.

Malé množství oxidu křemičitého denně může být fatální

Prach je nenápadný zabiják. Celá léta nemusí způsobovat žádné výraznější problémy, ale mezitím může pomalu nepozorovaně rozkládat dýchací systém. A k tomu stačí jen malé množství oxidu křemičitého, které člověk každý den vdechuje při práci. Opakované a dlouhodobé vdechování oxidu křemičitého může způsobit vážné astma, chronickou obstrukční plicní nemoc (COPD) a v závažnějších případech též silikózu či rakovinu plic.

Nedávejte prachu šanci - účinné odsávání od Bosch

Systémy pro odsávání prachu řady Bosch Professional efektivně zabraňují vzdušnému šíření jemného prachu, který je pouhým okem neviditelný. Systém lze připojit k mnoha různým typům kompatibilního nářadí Bosch Professional a může působit přímo tam, kde prach vzniká.