Nová produktová řada Narex Camouflage

Nářadí Narex Camouflage

Výrobce elektrického nářadí NAREX představil novou produktovou řadu akumulátorového nářadí s označením CAMOUFLAGE! Nová řada zahrnuje nejpoužívanější výběr aku nářadí a příslušenství v aktraktivním kamuflážovaném designu ideálně přizpůsobené pro pohodlnou práci mimo domov.

Volnost vše spojuje: nový bateriový systém

Nová produktová řada nářadí Narex CAMOUFLAGE představuje samostatný akumulátorový systém, který združuje sadu výkonného bezuhlíkového nářadí fungující na jednu 20V baterii a nabíječku řady Camouflage. Pro uživatele tak stačí zakoupit jeden startovací set (2x aku + nabíječka) a využít jej pro jakékoliv další nářadí této řady. Dobrou možnost ušetřit za nákup kompletních sestav nářadí Camouflage nabízejí také zvýhodněné kombinované sady.

 

 
Ukázka použití kombinovaného kladiva CKK 22

Kvalitní nářadí inspirované přírodou

Značka Narex se dlouhodobě zaměřuje na profesionály, ale produktová řada "Kamufláž" si najde své příznivce i mezi běžnými kutily. Hlavní myšlenkou je zde volnost a příroda – řada je určena všem, kdo se nechtějí nechat omezovat ať už městem, nebo elektrickým připojením a za svými koníčky se rádi vydávají do přírody mimo civilizaci. Camouflage řada je tichá díky poslední generaci bezuhlíkových BRUSHLESS motorů a dokonale nenápadná díky svému maskovanému designu.

Design "Kamufláž" do přírody nebo dílny

Firma Narex chápe, že se může zdát, že je nová produktová řada díky svému designu ovlivněna současnou situací ve světě. Marketingový ředitel Petr Lukavec proto upřesňuje: „To co nás před dvěma lety inspirovalo, byla samotná příroda a její nespoutanost. Řada Camouflage je určena všem, komu volnočasové aktivity pod otevřeným nebem daleko od vymožeností a ruchů civilizace přinášejí radost ze života. Stejně jako nám v Narexu. Žádným způsobem nechceme a nemáme v úmyslu jakkoliv parazitovat na současném dění ve světě.“

 
„Chtěli jsme takové stroje, které pokryjí základní škálu požadavků našich zákazníků – řezání, vrtání, broušení a šroubování – a to na jednu baterii. Nižší cena se nepatrně promítá v ergonomii, ovšem na výkonu a kvalitě jsme nic neslevili. Samozřejmě i na tyto stroje budeme mít dlouhou dostupnost kvalitních dílů a budeme je servisovat u nás v České Lípě,“ vysvětluje vedoucí produktového týmu Miloslav Kolomazník.

Vybavte si dílnu kvalitním nářadím

Celá řada je bezvýhradně akumulátorová a obsahuje 7 základních strojů a 1 svítilnu – vrtací šroubovák, příklepovou vrtačku, lehké kombinované kladivo, kotoučovou pilu, úhlovou brusku, přímočarou pilu, pilu ocasku a LED svítilnu.

Všestranná aku vrtačka

S modelem CSV 13-2 od Narexu můžete vrtat a šroubovat do mnoha různých materiálů. Jeho utahovací výkon navíc dosahuje až 65 Nm, což uspokojí nejen náročného kutila, ale i zkušeného řemeslníka.

Vrtačka s funkcí příklepu

Oproti modelu CSV 13-2 nabízí model CSP 13-2 i praktickou funkci příklepu, která dále rozšiřuje možnosti využití vrtačky - vrtání do klasických stavebních hmot, jako je cihla nebo kámen. Akuvrtačka CSP 13-2 s mechanickým příklepem disponuje navíc zvýšeným utahovacím momentem až 75 Nm.

Ukázka použití příklepové akuvrtačky CSP 13-2

Lehké kombinované kladivo

Víceúčelové kladivo je ideální pro osazování hmoždinek a kotev do těch nejtvrdších materiálů. Díky výkonnému elektropneumatickému příklepu si model CKK 22 poradí s cihlou, betonovým panelem i kamenem.

Úhlová bruska s úzkým úchopem

Úhlová bruska je určena pro všechny univerzální práce v různých oblastech. Akumulátorový stroj Narex CBU 125 zvládne nejen broušení a řezání ocelových konstrukčních prvků, ale je vhodný také pro odstraňování starých nátěrů, úpravu stavebních materiálů nebo řezání keramiky.

Pila ocaska s prořezem 150 mm

Pila ocaska CPO 150 představuje nedílnou součást výbavy řemeslníka i kutila. Akumulátorová pila je ideální pro krácení, dělení a vyřezávání otvorů do dřeva, kovů, plastů, sádrokartonu nebo pórobetonu.

Kmitací pila na rovné a jemné řezy

Kmitací pila se používá především pro dělení a úpravy tvaru deskových materiálů. S pilou CPL 90 spolehlivě vytvoříte jemné křivky i precizní řezy v různých typech materiálů.

Okružní pila s kotoučem 185 mm

Dlouhé a rovné řezy do nejrůznějších materiálů, to je kotoučová pila CPK 65. Pila je ideální pro přímé řezy v masivním dřevu, deskových materiálech, umělých hmotách a hliníkových profilech.

LED svítilna o výkonu 2000 lm

Spolehlivý a výkonný zdroj světla pro práci i na cesty. Prostorová svítilna Narex CR LED 20 nabízí maximální svítivost až 2000 lma to s možností nastavení dvou režimů svícení.