NAREX EBU 125-14 CE (T-Loc) s regulací otáček

úhlová bruska 1400 W, kotouč 125 mm, regulace otáček, plynulý rozběh, kufr T-Loc

NAREX EBU 125-14 CE (T-Loc) s regulací otáček
Kód produktu
65 403 886
Výrobce

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Balení s EBU 125-14 CE (T-Loc) obsahuje

  • 1x přídavné držadlo
  • 1x klíč na upínací matici
  • 1x příruba a upínací matice
  • 1x ochranný kryt pro broušení
  • 1x systémový kufr SYS-TL 2 (T-Loc)

Úhlová bruska Narex EBU 125-14 CE (T-Loc) s výkonným 1400W motorem a multifunkční digitální elektronikou s širokou škálou pokročilých funkcí od omezení rozběhového proudu (Softstart), tepelné a proudové ochrany, ochrany pro nechtěnému zapnutí (při výpadku elektrické sítě) až po systém udržení konstantních otáček při vysokém zatížení. Velkou předností tohoto modelu je především možnost nastavení odpovídajících otáček, které umožňuje využít brusku pro širší škálu pracovních činností. Verze s označením "T-Loc" (65403886) je dodáváná s příslušenstvím v systémového kufru SYS-TL 2

Regulace rychlosti otáček

Model brusky s označením EBU 125-14 CE (T-Loc) je oproti verzi EBU 125-14 C vybaven regulačním kolečkem, které umožňuje nastavení optimálních otáček v závislosti na druhu materiálu a charakteru práce. Nastavení otáček přijde vhod například při práci s nerezovou ocelí. Nastavení nižších otáček se velmi dobře hodí také při leštění a broušení kamene.

Pokročilá ochrana vinutí

Sintrovaná (spékaná) ochranná vrstva na vinutí statorového svazku, doplněná navíc o silikonový ochranný kryt konektorů, chrání stator a konektory proti hromadění a abrazivním účinkům vodivého prachu, čímž předchází vzniku zkratu a následným výpadkům stroje. Bruska EBU 125-14 CE je navíc také vybavená ochrannou mřížkou na vinutí rotorového svazku, která vytváří dokonalou ochranu proti abrazivnímu a vodivému kovovému prachu a zásadním způsobem prodlužuje životnost.

Tepelná a proudová ochrana

Tepelná ochrana průběžně monitoruje provozní teplotu a chrání motor před přehřátím. Proudová ochrana také chrání stroj proti spálení a obsluhu před poraněním při zablokování nástroje v materiálu (funkce bezpečnostní spojky). Pro bezpečí a jistotu při práci v případě náhlého přerušení dodávky proudu je bruska vybavená také ochranou proti opětovnému zapnutí.

Konstantní elektronika a Softstart

Úhlová bruska EBU 125-14 CE je vybavená omezovačem rozběhového proudu, který napomáhá šetrnému uvedení stroje do provozu a pozvolný náběh do pracovních otáček. Při zahájení práce tak nedochází k nežádoucímu trhnutí stroje. Pro udržení maximálního výkonu je bruska vybavená také konstantní elektronikou, která hlídá optimální otáčky i při větším zatížení.

Podobné produkty k NAREX EBU 125-14 CE (T-Loc)

Video k NAREX EBU 125-14 CE (T-Loc)