Narex AS 37-Li Hybro: první akumulátorový šroubovák s rozměry ručního

Narex AS 37-Li Hybro spojuje přednosti ručně ovládaného a akumulátorového nářadí. Jde totiž o první akumulátorový šroubovák o velikosti běžného ručního šroubováku. Je malý, všestranný, velmi praktický a skvěle padne do dlaně domácímu kutilovi i profesionálnímu řemeslníkovi.


Snadno s ním provedete montáž i na špatně přístupných místech a nízká hmotnost 162 gramů zaručuje snadnou manipulaci. Díky zabudované LED diodě pro vás nebude překážkou ani špatné osvětlení. Rychlá výměna pracovních nástavců zaručuje plynulou práci, šroubovák si poradí i s vruty o průměru 5 milimetrů.

Jednorychlostní převodovka zvládne až 280 otáček za minutu, což dělá ze šroubováku nejrychlejší přístroj s napětím do 3,6 V. Pomocí dotykového přepínače utahujete nebo povolujete šrouby dle potřeby. Senzory reagují na stisknutí tlačítka okamžitě.Velmi výkonná celokovová převodovka zvládne i dostatečně silný kroutící moment. Při přetížení momentu na 10 Nm se vřeteno stroje automaticky uzamkne a přepne na manuální užívání.

Díky novým materiálům s vyšší vodivostí mají lithiovo-iontové akumulátory kapacitu 0.85 Ah. Články jsou tak o 10 % lehčí a 15 % výkonnější, než je tomu u konkurenčních výrobců v této kategorii.

Mnohé uživatele jistě potěší i nabíjení skrz Micro USB port (stejný jako u mobilních telefonů). Šroubovák tak můžete nabíjet nejen ze zásuvky, ale i z počítače nebo power banky. Doba napájení je maximálně 45 minut.

Novinky

Služba “Pojištění zásilky”

Pojištění zásilky řeší zákazníkovi nebo spotřebiteli komplikované situace způsobené chybou dopravních společností. Zboží vám rychle vyměníme bez nutnosti zdlouhavé oficiální ...

AKCE: Multifunkční LED svítilny k nářadí Narex

Získejte LED svítilnu zdarma! V rámci akční nabídky nabízíme k vybranému elektrickému nářadí Narex zdarma multifunkční svítilnu FL LED 3 M v hodnotě 790,- kč, neb...