Narex AS 37-Li Hybro: první akumulátorový šroubovák s rozměry ručního

Narex AS 37-Li Hybro spojuje přednosti ručně ovládaného a akumulátorového nářadí. Jde totiž o první akumulátorový šroubovák o velikosti běžného ručního šroubováku. Je malý, všestranný, velmi praktický a skvěle padne do dlaně domácímu kutilovi i profesionálnímu řemeslníkovi.


Snadno s ním provedete montáž i na špatně přístupných místech a nízká hmotnost 162 gramů zaručuje snadnou manipulaci. Díky zabudované LED diodě pro vás nebude překážkou ani špatné osvětlení. Rychlá výměna pracovních nástavců zaručuje plynulou práci, šroubovák si poradí i s vruty o průměru 5 milimetrů.

Jednorychlostní převodovka zvládne až 280 otáček za minutu, což dělá ze šroubováku nejrychlejší přístroj s napětím do 3,6 V. Pomocí dotykového přepínače utahujete nebo povolujete šrouby dle potřeby. Senzory reagují na stisknutí tlačítka okamžitě.Velmi výkonná celokovová převodovka zvládne i dostatečně silný kroutící moment. Při přetížení momentu na 10 Nm se vřeteno stroje automaticky uzamkne a přepne na manuální užívání.

Díky novým materiálům s vyšší vodivostí mají lithiovo-iontové akumulátory kapacitu 0.85 Ah. Články jsou tak o 10 % lehčí a 15 % výkonnější, než je tomu u konkurenčních výrobců v této kategorii.

Mnohé uživatele jistě potěší i nabíjení skrz Micro USB port (stejný jako u mobilních telefonů). Šroubovák tak můžete nabíjet nejen ze zásuvky, ale i z počítače nebo power banky. Doba napájení je maximálně 45 minut.

Novinky

NOVINKY | Profesionální nářadí Bosch (2019)

Nová generace 18V akumulátorů Výrobce Bosch uvedl na trh nejnovější generaci svých výkonných Li-Ion akumulátorů s označením ProCORE18V. Akumulátory jsou nabízeny v...

Služba “Pojištění zásilky”

Pojištění zásilky řeší zákazníkovi nebo spotřebiteli komplikované situace způsobené chybou dopravních společností. Zboží vám rychle vyměníme bez nutnosti zdlouhavé oficiální ...