Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti dopravců se může doba doručení některých zásilek prodloužit o 1–2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Multifunkční nářadí Bosch AMW 10 – jeden motor, 3 nástavce

Chcete ušetřit? Přitom potřebujete na zahradě sekat trávu, stříhat živý plot, nebo řezat větve v korunách stromů? Pak vyzkoušejte multifunkční nářadí Bosch AMW 10.

K jedné pohonné jednotce Bosch AMW 10, s motorem o příkonu 1000 W, můžete připojit, tři různé nástavce. Strunový vyžínač na trávu, nůžky na živý plot a řetězovou pilu na řezání v korunách stromů. S pomocí speciálního prodlužovacího dílu o délce 70 cm pak můžete řezat větve, nebo živý plot, ve výšce i přes 3 m nad zemí. Přitom výměna jednotlivých nástavců je snadná, rychlá a bez použití nástrojů.

 

Na multifunkčním nářadí Bosch AMW 10 oceníte i vysoký pracovní komfort. Už se nebudete muset přiliš naklánět, nebo ohýbat. Manipulace i s tímto delším zahradním nářadím, je díky pohodlnému ramennímu popruhu a přídavné otočné rukojeti, velmi příjemná a bez větší námahy.

     
Bosch AMW 10 SG
řezací nástavec s řetězovou pilou Délka lišty 26 cm
Automatické mazáním řetězu
Rychlost řezu 12 m/s
Délka nástavce 112 cm
Bosch AMW 10 RT
strunový sekací nástavec
Odolná sekací struna
Průměr struny 3,5mm
Průměru střihu 36 cm
Délka nástavce 74,5 cm
Bosch AMW HS
stříhací nástavec
na žívé ploty
Délka čepele 43 cm
Rozestup nožů 15 mm
Délka nástavce 134 cm


Multifunkční nářadí Bosch AMW 10 si můžete koupit samostatně, po jednotlivých dílech, nebo si vybrat z nabídky několika výhodných setů.

S multifunkčním nářadím Bosch AMW 10 toho zvládnete opravdu hodně

Publikováno  +Rucni-naradi.cz, 27.6. 2014

Novinky

AKCE | Sada příslušenství zdarma k pilám NAREX

Akce byla již ukončena Plánujete nákup elektrické řetězové pily? Do 31. května 2020 můžete využit akční nabídku NAREX a získat k nové pile sadu příslušenství v h...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Akce byla již ukončena Pokud si v období od 1. dubna 2020 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete k novému nářadí akumulátor BP 18...