METABO BS 12 NiCd aku vrtačka + lampa ULA 12 V

dvourychlostní aku vrtací šroubovák 12 V, 2x NiCd 1,7 Ah + lampa ULA 12 V

METABO BS 12 NiCd aku vrtačka + lampa ULA 12 V
Kód produktu
602194600
Výrobce

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Akční set aku šroubováku Metabo BS 12 NiCd
Set dále obsahuje aku svítilnu ULA 12 NiCd + 2x akumulátor 12 V, 1,7 Ah.

  • Akce platí do vyprodání zásob
Tento set Metabo najde díky dlouholeté tradici firmy Metabo a  mnohostrannému využití místo v každé domácnosti nebo dílně. S novým akumulátorem, se zvýšenou kapacitou 1,7 Ah, vydrží šroubovák BS 12 NiCd pracovat ještě delší dobu, přitom můžete využít možnosti nastavení 13 úrovní točivého momentu a speciálního stupně pro vrtání. Součástí dodávky je nabíječka C60.

Aku šroubovák Metabo BS 12 NiCd obsahuje moderní technické detaily, které příjemně zjednoduší vaši práci. Účinná rychlobrzda vám umožní snadno a rychle přejít z režimu vrtání do režimu utahovaní bez zbytečného zdržení, stejně jako měnit úrovně točivého momentu. U tohoto modelu aku šroubováku je přepracovaný systém uchycení akumulátoru, takže je nyní jeho výměna otázkou krátké chvíle.
Nejen vrtání, ale i šroubování bude s tímto modelem, vzhledem k propracované ergonomii a pogumované rukojeti, velmi komfortní.

Motor s moderní elektronikou Variospeed umožňujme pracovní otáčky v rozsahu 0-450/min. pro šroubování a 0-1500/min. pro vrtání. Do sklíčidla můžete upnout vrtáky o max. průměru 10 mm pro vrtání do oceli a 20 mm pro vrtání do dřeva.

Kompaktní ergonomická aku svítilna  ULA 12 NiCd je další z široké nabídky praktických doplňků Metabo, která najde ve vaší domácnosti nebo dílně mnohostranné uplatnění. Zdrojem světla je 7 W halogenová žárovka, vydávající dostatek světla pro práci. Svítilna sama pevně stojí a její reflektor je možné plynule, bez aretace, naklápět ve svislé ose.  Pomocí pevného textilního poutka si můžete svítilnu i podle potřeby zavěsit. Na jedno nabití můžete s touto svítilnou pracovat až 4,7 hodiny.

Přednosti aku šroubováku MetaboBS 12 NiCd

  • inovovaná elektronika Variospeed
  • rychlobrzda  pro rychlou změnu režimu
  • dokonalá ergonomie, tlumení vibrací na pogumované rukojeti
  • integrované LED světlo
  • snadná a rychlá výměna akumulátoru
Součástí dodávky:
2x akumulátor 12 V 1,7 Ah, nabíječka C 60, plastový kufr, aku svítilna ULA 12 NiCd

Podobné produkty k Metabo BS 12 NiCd + lampa ULA 12 V

Video k Metabo BS 12 NiCd + lampa ULA 12 V

Novinky

POMÁHÁME | 5 Kč z každého nářadí věnujeme 3 organizacím

Koronavirová krize dopadla více či méně tvrdě na každého z nás. Někdo přišel o zdroj obživy, jiní o dlouho budované podniky, a další dokonce o své přátele či blízké. Pro...

BITURBO | nejvýkonnější aku nářadí BOSCH

NOVINKA Co je to BiTurbo motor ...