Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti dopravců se může doba doručení některých zásilek prodloužit o 1–2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Inteligentní aku vrtací šroubovák - BLACK and DECKER ASD14KB

Aku vrtací šroubovák,  který si sám určí optimální pracovní otáčky i utahovací moment?
To není budoucnost, to je novinka od firmy Black and Decker, aku vrtací šroubovák ASD14KB s technologií AUTOSENSE™.

BLACK and DECKER ASD14KB je to pravé nářadí pro hobby řemeslníky. Stačí jen vložit nástroj do sklíčidla a zvolit pracovní režim - vrtání nebo šroubování. O všechno ostatní se tento vrtací šroubovák postará.

Elektronika aku vrtačky BLACK and DECKER ASD14KB si automaticky zvolí nejen optimální otáčky, ale v okamžiku dotahování přejde sama do speciálního utahovacícho režimu. Hlavy šroubů budou zašroubované jedna jako druhá s velkou přesností, i bez nastavování krouticího momentu.

Po skončení práce stačí nabít oba 14 V Li-Ion akumulátory s kapacitou 1,5 Ah a celé nářadí uložit do pevného přepravního kufru.

 Ještě nikdy  nebylo vrtání ani šroubování tak snadné!

   
  Inteligentní aku vrtací šroubovák BLACK and DECKER ASD14KB s technologií AUTOSENSE™ 

Novinky

AKCE | Sada příslušenství zdarma k pilám NAREX

Akce byla již ukončena Plánujete nákup elektrické řetězové pily? Do 31. května 2020 můžete využit akční nabídku NAREX a získat k nové pile sadu příslušenství v h...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Akce byla již ukončena Pokud si v období od 1. dubna 2020 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete k novému nářadí akumulátor BP 18...