Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti dopravců se může doba doručení některých zásilek prodloužit o 1–2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

GARDENA Premium multifunkční sprcha (kovová)

čistící a zavlažovací sprcha

GARDENA Premium multifunkční sprcha (kovová)
Kód produktu
18317-20
Výrobce
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
7-8 dnů
Cena s DPH
895 Kč850 Kč
Ušetříte
45 Kč (5%)
Doprava
120 Kč
Ceny zahrnují recyklační poplatek PHE

Popis produktu

Multifunkční zavlažovací sprcha Gardena Premium s kovovými prvky pro zavlažovací a čisticí úkoly s výběrem až z pěti postřikovacích obrazců. Multifunkční sprcha Premium nabízí výběr průtoku od jemné mlhy, šetrného rozprašovacího a perličkového paprsku, až po plný plochý proud pro nejúčinnější čištění. Multifunkční sprcha Premium je navíc vybavena kovovými prvky na zavlažovací hlavici a přípojce, které společně výrazně navyšují celkovou odolnost a životnost.

Vynikající odolnost

Multifunkční sprcha Premium je vybavena kovovými prvky, díky kterým je obzvláště pevná. Postřikovací hlava a rychlospojka jsou navíc vyrobeny z kovu a z tohoto důvodu mají také extrémně dlouhou životnost.

Pohodlná manipulace

Měkké plastové prvky poskytují multifunkční pistoli Premium bezpečný úchop. Ergonomicky tvarovaný spouštěč s integrovaným uzávěrem a regulací průtoku vody jedním prstem navíc výrazně usnadňují manipulaci.

Pět postřikovacích obrazců

Jemná mlha je skvělá pro zavlažování citlivých sazenic, šetrný měkký proud nebo perličkový proud zase pro přesné zavlažování osázených ploch nebo záhonků. A plný nebo plošný paprsek lze zase efektivně využít při různých čisticích prací.

Ochrana proti mrazu

Integrovaná moderní ochrana proti mrazu zajistí, že nedojde k poškození výrobku ani při poklesu teplot.

Technické parametry

Balení: Blister 
Ochrana před mrazem: ano 
Regulace průtoku: ano 

Vhodné příslušenství k GARDENA multifunkční sprcha Premium

GARDENA 18215-50

GARDENA 18215-50

118 Kč
GARDENA 18202-50

GARDENA 18202-50

65 Kč
GARDENA 18213-50

GARDENA 18213-50

174 Kč

Video k GARDENA multifunkční sprcha Premium