GARDENA HandyMower 18V aku sekačka (2,6 Ah)

aku rotační sekačka 18 V, záběr 22 cm, 1x aku 2,6 Ah

GARDENA HandyMower 18V aku sekačka (2,6 Ah)
Kód produktu
5023-20
Výrobce

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Akumulátorová rotační sekačka Gardena HandyMower 18V představuje nový typ velmi lehké, šikovné a snadno ovladatelné sekačky, která se bez problémů dostane i do hůře přístupných míst domácí zahrady. 18V Lithium-iontový akumulátor poskytuje modelu HandyMower maximální dobu provozu v trvání 20 minut, přičemž výkonný akumulátor nabízí kompatibilitu i s ostatní zahradní technikou 18V akumulátorového systému Gardena. Kompaktní rozměry a doba chodu akumulátoru tak činí z HandyMower Li-18/22 ideální sekačku pro pohodlné sečení menší travnaté plochy do rozlohy 50 m2.

Aku rotační sekačka HandyMower Li-18/22V

Sekačka HandyMower Li-18/22 má mulčovací nůž dlouhý 22 cm, který jemně seká stébla trávy a jejich kousíčky dopadají na trávník. Tam poté fungují jako přírodní hnojivo. Odřezky trávy tak není třeba hrabat ani likvidovat.

Lehká, šikovná a kompaktní

Akumulátorová sekačka HandyMower je velmi lehká, šikovná a snadno manévrovatelná. Bez problémů se dostane i do hůře dostupných míst ve vaší zahradě.

Tři výšky sečení

HandyMower disponuje nastavením výšky sečení ve třech polohách, což usnadňuje přizpůsobení se požadované výšce vaší trávy (rozmezí 30-50 mm)

Ideální pro malé travnaté plochy

Lithium-iontový akumulátor 18 V poskytuje modelu HandyMower maximální dobu provozu v trvání 20 minut, což nabízí ideální využití pro menší zahrady do rozlohy 50 m2.

Úsporné skladování díky kompaktní velikosti

HandyMower má kompaktní design a rukojeť, kterou lze otočit do vzpřímené polohy, takže nalezení místa pro uložení nebude nikdy problém.


Součástí balení

  • 1x aku 18V 2,6 Ah, nabíječka

Video k GARDENA HandyMower 18V (1x aku)

Novinky

NOVINKY | Nové křížové lasery BOSCH (2020)

NOVINKA Křížový laser GLL 2-15 G Přenost nivelace ± 0,3 mm/m Max. dosah 15 metrů Barva paprsku Zelená Třída ochrany IP64 Fu...

AKCE | Sada příslušenství zdarma k pilám NAREX

Akce byla již ukončena Plánujete nákup elektrické řetězové pily? Do 31. května 2020 můžete využit akční nabídku NAREX a získat k nové pile sadu příslušenství v h...