GARDENA Comfort sada nářadí pro péči o rostliny

sada zahradního nářadí - zahradní lopatka, malé hrábě, květinové hrábě

GARDENA Comfort sada nářadí pro péči o rostliny
Kód produktu
8964-30
Výrobce

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Sada drobného zahradního nářadí Gardena Comfort nabízí vše, co potřebujete pro péči o malou zahradu nebo pro vykonání všech malých zahradních úkolů. Sada obsahuje lopatku Comfort, květinové hrábě Comfort a malé hrábě Comfort. Lopatka Comfort je ideální pro výsadbu a přesazování do okenních truhlíků, květináčů a květinových záhonků. Květinové hrábě zase snadno provzdušní nebo urovnají půdu a malé hrábě Comfort jsou ideální k hrabání plevelů a listí v květinových záhonech.

Sada drobného zahradního náčiní Gardena Comfort

Každý z nástrojů sady Gardena Comfort obsahuje rukojeť s mimořádnou ergonomií, což znamená, že s ním lze pohodlně pracovat po delší dobu. Rukojeť je vybavena měkkými komponenty a zahnutý konec zabraňuje zklouzávání při držení.

Univerzální sada

Sada drobného nářadí Comfort je vysoce kvalitní sada, zahrňující květinovou lopatku Comfort, květinové hrábě Comfort a malé hrábě Comfort.

Zvýšená životnost

Všechny nástroje obsažené v této sadě jsou vyrobeny z prvotřídní oceli a mají termosetový povlak, díky čemuž jsou velmi trvanlivé a odolné vůči korozi.

Perfektní pro malé zahrady

Sada drobného nářadí Comfort se skvěle hodí pro malé zahrady a pro všechny malé úkoly na vaší velké zahradě.

Video k GARDENA sada ručního nářadí Comfort

Novinky

POMÁHÁME | 5 Kč z každého nářadí věnujeme 3 organizacím

Koronavirová krize dopadla více či méně tvrdě na každého z nás. Někdo přišel o zdroj obživy, jiní o dlouho budované podniky, a další dokonce o své přátele či blízké. Pro...

BITURBO | nejvýkonnější aku nářadí BOSCH

NOVINKA Co je to BiTurbo motor ...