GARDENA Combisystem kypřič trávníku (32 cm)

kypřič trávníku pro Combisystem, šířka 32 cm, bez násady

GARDENA Combisystem kypřič trávníku (32 cm)
Kód produktu
3395-20
Výrobce
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
7-8 dnů
Cena s DPH
1 750 Kč1 660 Kč
Ušetříte
90 Kč (5%)
Doprava
120 Kč
Ceny zahrnují recyklační poplatek PHE

Popis produktu

Kypřič trávníku z řady Gardena Combisystem slouží k odstraňování mechu, travní plsti a plevele a zlepšuje absorpci vzduchu, vody a živin do trávníku. Speciální nože kypřiče Gardena s kluzným hřbetem vyrobené ze speciálně kalené a pozinkované vysokojakostní nerezové oceli pronikají do trávníku (do hloubky několika milimetrů) a odstraňují nežádoucí travní plsť a odumřelou trávu. Celkovou práci usnadňují robustní kola se speciálním vzorkem a nosnou osou.

Gardena Combisystem

Nářadí z řady Combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhne. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivé propojení násady s nářadím a bezpečnou práci bez viklání.

Použitelnost se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady řady Combisystem. Ať už je násada ze dřeva nebo hliníku, nebo ať je určena pro úlevu vašim zádům, rozhodnutí výběru je pouze na vás.

Efektivní a rychlá práce

Speciální hroty z vysoce jakostní nerezové pružinové oceli pronikají do trávníku (do hloubky několika mm) a účinně a trvale odstraňují mech a travní plsť. Trávník je pak viditelně revitalizován díky vylepšené schopnosti absorbovat vzduch, vodu a živiny.

Technické parametry

Pracovní šířka: 32 cm
Kompatibilní s: Násadou Combisystem 

Podobné produkty k GARDENA kypřič trávníku

Video k GARDENA kypřič trávníku