AKCE: Doprava do balíkovny jen za 27 Kč

GARDENA 6030 Classic řízení zavlažování

automatické řízení až šesti zavlažovacích systémů 230 V

GARDENA 6030 Classic řízení zavlažování
Kód produktu
1284-37
Výrobce
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
Na objednávku
Cena s DPH
2 700 Kč1 995 Kč
Ušetříte
705 Kč (26%)
Doprava
120 Kč
Ceny zahrnují recyklační poplatek PHE

Popis produktu

Řízení zavlažování Gardena 6030 Classic slouží k nastavení a automatickému řízení větších zavlažovacích systémů, obvykle vysouvacích zavlažovacích systémů. Řídící počítač zavlažování 6030 Classic je ideální pro případy, kdy není dostatečné množství vody pro současný provoz celého systému - běžně se skládajícího z několika zavlažovacích systémů. Řízení zavlažování Gardena 6030 Classic je navrženo pro připojení až šesti zavlažovacích ventilů 24 V (1278-27), přičemž do programování zavlažování lze pro každý ventil uložit až tři programy. Dny a cykly zavlažování lze vybírat jednotlivě, dobu trvání zavlažování lze nastavovat mezi jednou minutou a 3 hodinami a 59 minutami a je také centrálně nastavitelná v rozsahu 0 až 200 %. Pokud je zavlažování třeba zahájit okamžitě, lze jej aktivovat také ručně.

Automatické zavlažování

Systém pro řízení zavlažování Gardena 6030 Classic dokáže zajistit, aby byla vaše zahrada spolehlivě a pohodlně zavlažována a to i v době, kdy nejste doma.

Rozmanité možnosti zavlažování

Pro každý ventil lze vybrat tři nezávislé zavlažovací programy. Dny a cykly zavlažování jsou volitelné samostatně. Délku zavlažování lze flexibilně nastavit mezi jednou minutou a 3 hodinami 59 minutami.

Snadné naprogramování

Velký a jasný displej usnadňuje programování. Uživatel je jednoduše a srozumitelně prováděn jednotlivými kroky.

Provoz s úsporou vody

Připojením dešťového senzoru nebo čidla půdní vlhkosti od společnosti Gardena je automatické zavlažování přerušováno v závislosti na vlhkosti půdy a přírodním dešti.

Technické parametry

Napětí: 230 V
Trvání zavlažení: 1-239 min
Senzor připojení: ano 
Počet vodních cyklů za den:
Frekvence zavlažování: denně, každý druhý nebo třetí den apod. 

Vhodné příslušenství k GARDENA 6030 Classic

Video k GARDENA 6030 Classic