FESTOOL TPC 18/4 5,2/4,0 I-Plus aku vrtačka

čtyřrychlostní aku příklepová vrtačka 18 V, 2x aku 4,0/5,2 Ah, kufr Systainer3

FESTOOL TPC 18/4 5,2/4,0 I-Plus aku vrtačka
Kód produktu
575 605
Výrobce

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Balení s TPC 18/4 Plus obsahuje

  • 1x nabíječka (TCL 6)
  • 1x aku (BP 18 5,2 ASI)
  • 1x aku (BP 18 4,0 HPC-ASI)
  • 1x držák bitů (BH 60 CE-Imp)
  • 1x přídavná rukojeť (AHS-43/230)
  • 1x rychlosklíčidlo (KC 13-1/2-MMFP)
  • 1x univ. sklíčidlo (WH-CE CENTROTEC)
  • 1x kovová spona (pro uchycení na opasek)
  • 1x systémový kufr Systainer (SYS3 M 187)

Čtyřrychlostní aku příklepová vrtačka QUADRIVE TPC 18/4 představuje nejvýkonnější model aku vrtaček Festool a přímého nástupce staršího modelu s označením PDC 18/4. Oproti předcházející generací je nový model vybaven optimalizovanou celokovovou převodovkou s vyšším kroutícím momentem (75 Nm), novým typem kovového sklíčidla a především elektronickou funkcí KickBackStop, která napomáhá výrazně snížit riziko poranění obsluhy při zablokování nástroje. Nabízená varianta aku vrtačky TPC 18/4 s označením I-Plus (575605) je dodávaná společně s dvojicí 18V akumulátorů (4,0 a 5,2 Ah), nabíječkou TCL 6, sadou příslušenství a nejnovějším systémovým kufrem typu SYS3 M 187.

Čtyřstupňová kovová převodovka

Model TPC 18/4 je stejně jako u předcházející generace (PDC 18/4) vybaven čtyřstupňovou převodovkou, ale s vylepšenou koncepcí spínače, který umožňuje rychlé a kontrolované přepínání z jedné rychlosti na jakoukoli jinou. Z 1. rychlostního stupně tak lze nyní ihned přepnout na 4. rychlostní stupeň. Novinkou je také nové kovové rychloupínací sklíčidlo FastFix, které umožňuje bezpečné uchytit nástroj do průměru 13 mm a nabízí delší životnost i při náročnějším používání.

Univerzální systém FastFix

Díky patentovanému systému upínání FastFix je možné aku vrtačku Quadrive TPC 18/4 kombinovat s širokou škálu výměnných nástavců pro flexibilní vrtání, šroubování, úhlové vrtání a úhlové šroubování. Velkou předností je také osvědčené sklíčidlo CENTROTEC, které kombinuje sklíčidlo a držák bitů v jednom a to při poloviční velikosti a o 80 % menší hmotnosti než mají standartní sklíčidla. Žádný jiný příklepový vrtací šroubovák díky tomu nenabízí tak rozmanité možnosti použití.

Funkce KickBackStop Nové

Novinkou u nejvyšší řady aku vrtacích šroubováků Festool s označením Quadrive je bezpečnostní funkce KickBackStop, která zabraňuje poranění obsluhy při náhlém zaseknutí nástroje v materiálu. Elektronická funkce KickbackStop při náhlém zaseknutí nebo zablokování vrtacího šroubováku vypne otáčky a zabrání nebezpečnému zkroucení zápěstí obsluhy.

Záruka all-inclusive (36 měsíců)

Po zakoupení je možné aku vrtačku TPC 18/4 zaregistrovat na stránkách Festool a získat nadstandartní záruku All-inclusive, která po dobu 36 měsíců zajišťuje bezplatné opravy a servis, garanci náhradních dílů (až 10 let) nebo náhradu při krádeži.

Video k FESTOOL TPC 18/4 5,2/4,0 I-Plus (2x aku)

Novinky

POMÁHÁME | 5 Kč z každého nářadí věnujeme 3 organizacím

Koronavirová krize dopadla více či méně tvrdě na každého z nás. Někdo přišel o zdroj obživy, jiní o dlouho budované podniky, a další dokonce o své přátele či blízké. Pro...

BITURBO | nejvýkonnější aku nářadí BOSCH

NOVINKA Co je to BiTurbo motor ...