FESTOOL 576984 KTL-FZ FT1 šablona na kontury

Kód: 576 984
Značka: FESTOOL
320 Kč 320 Kč / 1 ks
U dodavatele - 5-8 dní
Možnosti doručení
duplikátor pro kopírování a přenášení tvarů a obrysů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka přenášení tvaru pomocí šablony na kontury KTL-FZ FT

KTL-FZ FT1

Šablona na kontury Festool KTL-FZ FT1 (576984) je nezbytným nástrojem pro každého řemeslníka a kutila, který se potýká s nutností přesně kopírovat a přenášet různé tvary a obrysy. Jednoduchá manipulace s touto šablonou umožňuje rychlé a přesné kopírování tvarů a obrysů. Stačí přiložit šablonu na plochu, kterou chcete kopírovat, a pomocí integrovaných ramen s pevným spojením přenést požadovaný tvar na jiný materiál nebo plochu. Bez ohledu na to, zda se jedná o dřevo, kov nebo jiný materiál, šablona KTL-FZ FT1 výrobce Festool je ideálním nástrojem pro přesné opakování a přenos různých tvarů.

Dokonalý duplikátor tvarů pro řemeslníky

Duplikátor tvarů KTL-FZ FT1 je nepostradatelným nástrojem pro každého řemeslníka, který potřebuje přesně kopírovat a přenášet tvary a obrysy. S touto šablonou můžete snadno a rychle dosáhnout přesných výsledků. Buďte profesionální a efektivní s touto skvělou šablonou od Festoolu.

Vyrobeno z odolného ABS materiálu

Materiál, ze kterého je duplikátor KTL-FZ FT1 vyrobený, je plast ABS (akrylonitrilbutadienstyren). Tento materiál je známý pro svou odolnost, pevnost a odolnost vůči nárazům, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost šablony. Plast ABS je také lehký a snadno manipulovatelný, což dělá z této šablony skvělý nástroj pro dlouhodobé používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Duplikátory tvarů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 250 kg
Výrobce: FESTOOL
Počet ks v balení: 1 ks
Rozměry: 145x105x20 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německý výrobce FESTOOL se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitního elektrického nářadí s výborným ergonomickým zpracováním a dlouhou životností. Festool své portfolio produktů orientuje na náročnější typ zákazníků, kteří požadují maximální úroveň kvality a odolnost pracovního nářadí. V současnosti patří firma Festool do koncernu "TTS Tooltechnic Systems", kam spadá i tradiční český výrobce nářadí Narex.