AKCE: Doprava do balíkovny jen za 27 Kč

FESTOOL HK 55 EBQ-Plus-FSK 420 kapovací pila

okružní pila 1200 W, kotouč 160 mm, prořez 55 mm, kufr Systainer + kapovací lišta

FESTOOL HK 55 EBQ-Plus-FSK 420 kapovací pila
Kód produktu
574 678
Výrobce

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Balení s HK 55 EBQ-Plus-FSK obsahuje

  • 1x pilový kotouč (W18)
  • 1x uvolňovací klíč (vel. 5)
  • 1x kapovací lišta (FSK 420)
  • 1x kufr Systainer (SYS 4 T-LOC)

Profesionální ruční kotoučová pila Festool HK 55 EBQ s výkonným 1200W motorem a spolehlivou elektronikou pro regulaci výkonu a udržení konstantních otáček. Pila HK 55 představuje ideální startovací model v segmentu profesionálních okružních pil Festool pro každodenní práci se dřevem, která dokonalé kombinuje uživatelsky přívětivou konstrukci, promyšlenou ergonomii a jednoduché ovládání se sadou pokročilých prvků od možnosti zanoření kotouče, dálkového ovládání kyvného krytu nebo rychlé výměny pilového kotouče přes upínání FastFix. Nabízená varianta s označením HK 55 EBQ-Plus-FSK 420 (574678) je dodávaná navíc společně s kvalitní kapovací lištou FSK pro mobilní a úhlově přesné provádění kapovacích řezů.

Univerzál pro práci se dřevem

Pila HK 55 EBQ je svým výkonem a možností maximálního zanoření do hloubky 55 mm vhodná pro rychlé a přesné zkracování střešních latí nebo přiřezávání prken a deskových materiálů. Výkon pily lze navíc snadno přízpůsobit pomocí systému regulace výkonu MMC, který zároveň hlídá udržení konstantních otáček a teplotu nářadí při práci.

Vysoká bezpečnost práce

Pro volný výhled na pilový kotouč lze kyvný ochranný kryt pomocí ovládání na přední rukojeti přesunout dozadu a uvolnit tak pilový kotouč, přičemž ruce zůstávají po celou dobu v bezpečné vzdálenosti od pilového kotouče. Vodicí klín navíc umožňuje nerušené řezání bez pnutí a práce s pilou je o to bezpečnější. integrovaný klín v pružně uloženém kyvném krytu také umožňuje s pilou HK 55 EBQ-Plus provádět i bezpečné ponorné řezy s možností přednastavení hloubky.

Doraz a kapovací lišta FSK

Pevné příložné čepy a nastavitelný doraz umožňují přesně opakovatelné úhlové řezy v rozmezí od 0 do 50 °. Pilu HK 55 EBQ lze také hravě spojit s kapovací lištou FSK (součástí balení), která umožňuje vytvořit snadno ovladatelný kapovací systém pro úhlově přesné řezy. Pro nepřetržitou připravenost k použití je kapovací lišta navíc vybavená dorazovým jezdcem a integrovanou stahovací gumou, která při řezání pilu automaticky vrací do výchozí polohy.

Záruka all-inclusive (36 měsíců)

Po zakoupení je možné pilu HK 55 zaregistrovat na stránkách výrobce Festool a získat nadstandartní záruku All-inclusive, která po dobu 36 měsíců zajišťuje bezplatné opravy a servis, garanci náhradních dílů (až 10 let) a náhradu pily při krádeži.

Video k FESTOOL HK 55 EBQ-Plus-FSK 420

Novinky

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

PROBÍHAJÍCÍ AKCE Pro zákazníky, kteří hledají kvalitní akumulátorové nářadí výrobce FESTOOL nabízíme k vybranému nářadí jeden 18V akumulátor o kapa...

NOVINKA | Ruční nářadí DeWALT - nově v nabídce!

Nabídka ručního nářadí DeWALT představuje speciální řadu nářadí pro profesionální řemeslníky na stavbách a dílnách. Nářadí je optimalizované s důrazem na vysokou sílu a dob...