FESTOOL CLEANTEC CTL SYS mobilní vysavač

Kód: 575 279
Akce
Značka: FESTOOL
9 990 Kč 9 990 Kč / 1 ks
U dodavatele - 5-8 dní
Možnosti doručení
přenosný vysavač 1000 W, prachová třída L, nádoba 4,5 l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení s CTL SYS obsahuje

  • 1x nosný popruh (SYS-TG)
  • 1x SYS-Dock s funkcí T-LOC
  • 1x filtrační vak (SC FIS-CT SYS/5)
  • 1x hubice na čalounění (D 36 PD)
  • 1x štěrbinová hubice (D 36 FD-150)
  • 1x hladká sací hadice (27x3m-AS/CT)

Přenosný vysavač Festool CLEANTEC CTL SYS na suché sání je ideálním nástrojem pro rychlé a mobilní nasazení při drobnějších montážních a servisních pracích. Vysavač CL SYS je extrémně lehký, tichý a kompatibilní se systémem Systaineru, což umožňují optimální organizaci pracoviště. Spínací zásuvka navíc nabízí jednoduché propojení s elektrickým nářadím a zajištění automatického odsávání při zahájení práce. Součástí balení je také praktický nosný popruh, který dává obsluze možnost vysavač CTL SYS uložit na rameno a mít tak obě ruce volné pro nářadí nebo pomocné příslušenství.

Pohodlná manipulace

Díky univerzálnímu formátu Systaineru lze vysavač CTL SYS jednoduše propojit se systémem Systainerů a zajistit tak optimální organizaci pracoviště a zároveň usnadnit manipulaci. Vysavač lze například jednoduše propojit s pojízdným podstavcem SYS-Cart (není součástí balení) a nebo využít dodávaný nosný popruh SYS-TG, díky kterému je možné zavěsit vysavač na rameno a zajistit si tak volné ruce pro přenášení potřebného materiálu nebo dalšího nářadí.

Spínací automatické odsávání

Zásuvka pro připojení nářadí se spínací automatikou uvede CTL SYS do chodu, jakmile je zahájen provoz připojeného elektrické nářadí. Vysavač tak lze použití odsávání nečistot při broušení, řezání nebo vrtání menšího rozsahu. Pro úklidové práce pak lze systém snadno přepnout do manuálního režimu.

Prostor na uložení příslušenství

Hubice na čalounění a štěrbinová hubice, které jsou součástí dodávky, jsou integrované v systainerovém vysavači a zajištěné proti ztracení a zároveň kdykoliv rychle po ruce. Odnímatelný úložný rám na hadici navíc zabezpečuje, aby při přenášení vysavače nic nepřečnívalo a aby se o nic nezavadilo.

Záruka all-inclusive (36 měsíců)

Po zakoupení je možné CLEANTEC CTL SYS zaregistrovat na stránkách Festool a získat nadstandartní záruku All-inclusive, která po dobu 36 měsíců zajišťuje bezplatné opravy a servis, garanci náhradních dílů (až 10 let) nebo náhradu při krádeži.

Doplňkové parametry

Kategorie: Průmyslové vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.206 kg
Výrobce: FESTOOL
Délka napájecího kabelu: 5
Hladina akustického tlaku: 67
Hmotnost nářadí: 6.9 kg
Jmenovitý příkon: 1000 W
Max. podtlak: 200
Množství vzduchu: 3000
Objem nádoby: 4,5 l
Plocha filtrační patrony: 5357
Prachová třída: L
Provozní hlučnost: 67
Průměr sací hadice: 27
Regulace výkonu: ne
Rozměry: 396x296x270 mm
Zásuvka pro elektronářadí: 1200
Funkce oklepu filtru: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německý výrobce FESTOOL se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitního elektrického nářadí s výborným ergonomickým zpracováním a dlouhou životností. Festool své portfolio produktů orientuje na náročnější typ zákazníků, kteří požadují maximální úroveň kvality a odolnost pracovního nářadí. V současnosti patří firma Festool do koncernu "TTS Tooltechnic Systems", kam spadá i tradiční český výrobce nářadí Narex.