DEWALT XR FLEXVOLT: první akumulátor s napětím 18/54 V

Výkon nářadí napájeného kabelem, svoboda nářadí akumulátorového. Přesně to slibuje první konvertibilní systém baterie na světě s napájecím napětím 18/54 V. DeWALT posunuje hranice technologie a představuje XR FLEXVOLT.

Samozřejmostí je zpětná kompatibilita se všemi existujícími výrobky řady XR s napájecím napětím 18 V s možností zvýšit toto napětí na nebývalých 54 V. Nový systém přidává dvě zásadní výhody:
  • Nepřekonatelnou provozní dobu (kapacita je 6 Ah) ve spojení s nářadím o napětí 18 V    
  • Výkon nezbytný pro náročnou práci s novou unikátní řadou 54V nářadí Flexvolt - vysoce nadprůměrné 2 Ah

 

Flexvolt zazáří především na stavbě. DeWALT totiž představuje celou řadu profesionálního nářadí s napětím 54 V do náročných podmínek. Tato řada zahrnuje:

 

Baterie DeWALT DCB456 XR Flexvolt má kapacitu 6 Ah a poskytuje napětí 54 V pro každé nářadí řady XR Flexvolt, stejně jako 18V napětí pro všechny nástroje řady XR.


Novinky

BLACK and DECKER – 5 novinek pro rok 2018

Známý výrobce nářadí BLACK and DECKER přináší pět novinek, které zahrádkářům pomohou s údržbou zeleně. Letos máte poprvé možnost zakoupit si produkty americké značky sa...

Pokosová pila DEWALT DHS780N s hybridním pohonem aku/230 V a bezuhlíkovým motorem

Novinkou mezi špičkovými pokosovými pilami je DeWALT DHS780N. Disponuje moderním bezuhlíkovým motorem, hybridním pohonem a 305 milimetrovým kotoučem s kapacitou šikmých řez...