Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti dopravců se může doba doručení některých zásilek prodloužit o 1–2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

DEWALT XR FLEXVOLT: první akumulátor s napětím 18/54 V

Výkon nářadí napájeného kabelem, svoboda nářadí akumulátorového. Přesně to slibuje první konvertibilní systém baterie na světě s napájecím napětím 18/54 V. DeWALT posunuje hranice technologie a představuje XR FLEXVOLT.

Samozřejmostí je zpětná kompatibilita se všemi existujícími výrobky řady XR s napájecím napětím 18 V s možností zvýšit toto napětí na nebývalých 54 V. Nový systém přidává dvě zásadní výhody:
  • Nepřekonatelnou provozní dobu (kapacita je 6 Ah) ve spojení s nářadím o napětí 18 V    
  • Výkon nezbytný pro náročnou práci s novou unikátní řadou 54V nářadí Flexvolt - vysoce nadprůměrné 2 Ah

 

Flexvolt zazáří především na stavbě. DeWALT totiž představuje celou řadu profesionálního nářadí s napětím 54 V do náročných podmínek. Tato řada zahrnuje:

 

Baterie DeWALT DCB456 XR Flexvolt má kapacitu 6 Ah a poskytuje napětí 54 V pro každé nářadí řady XR Flexvolt, stejně jako 18V napětí pro všechny nástroje řady XR.


Novinky

AKCE | Sada příslušenství zdarma k pilám NAREX

Akce byla již ukončena Plánujete nákup elektrické řetězové pily? Do 31. května 2020 můžete využit akční nabídku NAREX a získat k nové pile sadu příslušenství v h...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Akce byla již ukončena Pokud si v období od 1. dubna 2020 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete k novému nářadí akumulátor BP 18...