Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti dopravců se může doba doručení některých zásilek prodloužit o 1–2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Čerstvá novinka od FESTOOL - aku ponorné pily TSC 55 R Li

Klasická elektrická ponorná pila Festool TS 55 R je na trhu už známá a patří mezi absolutní špičku mezi ponornými pilami.

Nyní Festool přichází s novou verzi této vydařené pily. Tentokrát ale v akumulátorovém provedení , s označením  TSC 55 R Li. Základní technické parametry jsou podobné jako u síťové verze, tedy průměr kotouče 160 mm a maximální prořez 55 mm.
Festool TSC 55 R Li se vyrábí ve čtyřech modifikacích podle funkcí a stupně výbavy.

Nebyl by to však Festool, aby opět trochu neposunul technické hranice. U této akumulátorové ponorné pily Festool si totiž múžete volit intenzitu výkonu motoru, volbou napětí akumulátoru. Na výběr jsou akumulátory o napětí 14,4 V (nejsou součástí dodávky), nebo 18 V (2 ks jsou součástí standardní dodávky). K pile můžete připojit jeden nebo dva akumulátory stejného napětí a získat tak výkon až 36 V.

Od klasického modelu TS 55 R, převzala nová akumulátorová verze TSC 55 R Li, ty nejlepší technické detaily:
  • štíhlý kryt kotouče pro řezání 12 mm od stěny
  • kovový vodící klín proti svírání kotouče a snadnější nasazení při přerušení řezu
  • dokonale přesné a tuhé nastavení šikmých řezů v rozsahu -1°až 47°
 
   
Akumulátorová ponorná pila
FESTOOL TS 55 REB-PLUS/XL Li

Tato verze  obsahuje dva Li-Ion akumulátory 18 V, 4,2 Ah, dvě nabíječky TCL 3 a pilový kotouč s jemnými zuby z tvrdokovu W48.
Celý komplet je dodáván v úložném plastovém boxu Systainer SYS 5 T-LOC

Akumulátorová ponorná pila
FESTOOL TS 55 REB-PLUS/XL-FS Li

Tato verze obsahuje dva Li-Ion akumulátory 18 V, 4,2 Ah, dvě nabíječky TCL 3, vodící lištu FS 1400/2 a pilový kotouč s jemnými zuby z tvrdokovu W48. Celý komplet je dodáván v úložném plastovém boxu Systainer SYS 5 T-LOC
  
I pro nové ponorné pily Festool TSC 55 R Li platí nadstandardní záruční podmínky, které jsou součástí balíčku SERVICE all-inclusive:
  • 36měsíční ochranu před náklady na opravu
  • 36měsíční ochranu proti krádeži
  • 15denní záruku vrácení peněz
  • 10letou dostupnost náhradních dílů
Publikováno  +Rucni-naradi.cz, 10.6. 2014

Novinky

AKCE | Sada příslušenství zdarma k pilám NAREX

Akce byla již ukončena Plánujete nákup elektrické řetězové pily? Do 31. května 2020 můžete využit akční nabídku NAREX a získat k nové pile sadu příslušenství v h...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Akce byla již ukončena Pokud si v období od 1. dubna 2020 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete k novému nářadí akumulátor BP 18...