BOSCH ROTAK 43 Ergoflex elektrická rotační sekačka

elektrická rotační sekačka 1800 W, záběr 43 cm

BOSCH ROTAK 43 Ergoflex elektrická rotační sekačka
Kód produktu
0 600 8A4 300
Výrobce

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Skvělý sekací výkon pro větší trávníky a dokonalá ergonomie práce to jsou vlastnosti, které můžete očekávat od elektrické rotační sekačky na trávu Bosch Rotak 43 Ergoflex.  S výkonným motorem o konstantním vysokém krouticím momentu můžete naplno využít šířku záběru 40 cm i při sekání vysoké trávy. Sekání s touto sekačkou bude pro vás snadné a lehké, protože ergonomicky tvarované rukojetí a lehce se otáčející kolečka s pogumovaným povrchem, vám dají zapomenout na únavu při práci.

Inovativní technologie motoru Bosch Powerdriwe, s jedinečnou funkcí konstantního krouticího momentu vám umožní sekat trávu s ještě větší efektivitou. Tu navíc podporují i nové kvalitní nože z kalené oceli.

S modelem Rotak 43 Ergoflex snadno zvládnete i větší travnaté plochy s možností až šestipolohového nastavení výšky sekání. Posekaná tráva je průběžně ukládána do prostorného sběrného boxu o objemu 50 L.

S tímto modelem elektrické rotační sekačky Bosch můžete však nejen sekat trávu, ale při využití systému LeafCollect snadno zvládnete i sbírat spadané listí. Pro udržení kvality sekání i na okrajích trávníku slouží speciální boční hřeben, jehož služby využijete i na pro sekání u zdí nebo pevných překážek.
 
Za inovativní přístup k ergonomii sekačky Rotak 40 Ergoflex získala firma Bosch pro tento model německý ergonomický certifikát AGR. I proto je manipulace s touto sekačkou tak velmi snadná a pohodlná.

V čem rotační sekačka Bosch Rotak 43 Ergoflex vyniká

  • Výkonný motor Powerdriwe s funkcí konstantního kroutícího momentu
  • Systém LeafCollect pro sběr spadaného listí
  • Vynikající ergonomie
  • Nízká hmotnost a výborná skladovatelnost s dvakrát sklopným držadlem
  • Snadné centrální, šestipolohové nastavení výšky sečení
  • Objemný sběrný box
Součást dodávky:
sběrný box na trávu 50 L

Podobné produkty k BOSCH ROTAK 43 Ergoflex

Video k BOSCH ROTAK 43 Ergoflex