AKCE: Doprava do balíkovny jen za 27 Kč

BOSCH ROTAK 40 Ergoflex elektrická rotační sekačka

elektrická rotační sekačka 1700 W, záběr 40 cm

BOSCH ROTAK 40 Ergoflex elektrická rotační sekačka
Kód produktu
0 600 8A4 200
Výrobce

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Skvělý sekací výkon pro větší trávníky a dokonalá ergonomie práce to jsou vlastnosti, které můžete očekávat od elektrické rotační sekačky na trávu Bosch Rotak 40 Ergoflex.  S výkonným motorem o konstantním vysokém krouticím momentu můžete naplno využít šířku záběru 40 cm i při sekání vysoké trávy. Sekání se sekačkou Rotak 40 Ergoflex bude pro vás snadné a lehké, protože ergonomicky tvarované rukojetí a lehce se otáčející kolečka, vám dají zapomenout na únavu při práci.

Inovativní technologie motoru Bosch Powerdriwe, s jedinečnou funkcí konstantního krouticího momentu vám umožní sekat trávu s ještě větší efektivitou. Tu navíc podporují i nové kvalitní nože z kalené oceli.
S modelem Rotak 40 Ergoflex snadno zvládnete i větší travnaté plochy s možností až šestipolohového nastavení výšky sekání. Posekaná tráva je průběžně ukládána do prostorného sběrného boxu o objemu 50 L.

S tímto modelem elektrické rotační sekačky Bosch můžete však nejen sekat trávu, ale při využití systému LeafCollect snadno zvládnete i sbírat spadané listí. Pro udržení kvality sekání i na okrajích trávníku slouží speciální boční hřeben, jehož služby využijete i na pro sekání u zdí nebo pevných překážek. 

Za inovativní přístup k ergonomii sekačky Rotak 40 Ergoflex získala firma Bosch pro tento model německý ergonomický certifikát AGR. I proto je manipulace s touto sekačkou tak velmi snadná a pohodlná.

V čem rotační sekačka Bosch Rotak 40 Ergoflex vyniká

  • Výkonný motor Powerdriwe s funkcí konstantního kroutícího momentu
  • Systém LeafCollect pro sběr spadaného listí
  • Vynikající ergonomie
  • Nízká hmotnost a výborná skladovatelnost s dvakrát sklopným držadlem
  • Snadné centrální, šestipolohové nastavení výšky sečení
  • Objemný sběrný box
Součást dodávky:
sběrný box na trávu 50 L

Podobné produkty k BOSCH ROTAK 40 Ergoflex

Video k BOSCH ROTAK 40 Ergoflex