BOSCH ROTAK 32 Ergoflex elektrická rotační sekačka

elektrická rotační sekačka 1200 W, záběr 32 cm

BOSCH ROTAK 32 Ergoflex elektrická rotační sekačka
0 600 885 E00Kód produktu:
BOSCHVýrobce:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Kvalitní a výkonná elektrická rotační sekačka Bosch Rotak 32 Ergoflex, se kterou bude váš trávník jako z katalogu o krásném bydlení!
Tato sekačka má vysoký výkon, široký záběr a vždy odvede naprosto perfektní práci. Jedná se o moderní stroj, který je mimo jiné vybaven prostorným sběrným košem s objemem 31 l.

Bosch Rotak 32 Ergoflex  využívá pro své sekání boční hřebeny na trávu, takže seká trávník až u samotného okraje. Inovativní systém Ergoflex dbá o vaše zdraví. Usnadňuje totiž řízení sekačky a dbá o správnou pozici těla při sekání.

Bosch Rotak 32 Ergoflex 3 nastavitelné výšky sečení. Váš trávník tak bude mít za každé okolnosti správnou délku přesně podle vašich představ. Ergonomická konstrukce, jež využívá integrované sklopné rukojeti, je poměrně lehká, což usnadní ovladatelnost a zvýší rychlost sekání.

Objednejte si potřebného zahradního pomocníka pro údržbu vašeho trávníku! Bosch Rotak 32 Ergoflex elektrická rotační sekačka – inovativní, praktický a výkonný stroj za rozumnou cenu!

Výhody akumulátorové sekačky Bosch Rotak 32 Ergoflex

  • 1 200W motor „Powerdrive“ zajišťuje spolehlivé posekání i za obtížných podmínek
  • mimořádně vysoký výkon, široký záběr, poměrně lehká konstrukce s integrovanou sklopnou rukojetí – urychlí sekání trávy
  • poměrně velký objem sběrného koše (31l)
  • nastavitelné 3 výšky sekání – optimální délka trávníku
  • ergonomická konstrukce, Ergoflex systém – snadná ovladatelnost, správné držení těla při sekání
Součástí dodávky:
sběrný koš 31 l
Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.BOSCH ROTAK 32


Produkt již není v nabídce.

GARDENA PowerMax 32 E


Produkt již není v nabídce.Podobné produkty k BOSCH ROTAK 32 Ergoflex
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube