AKCE: Doprava do balíkovny jen za 27 Kč

BOSCH INDEGO robotická sekačka

Akumulátorová robotická sekačka se záběrem 26cm

BOSCH INDEGO robotická sekačka
Kód produktu
0 600 8A2 100
Výrobce

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Bosch INDEGO je vysoce kvalitní a inovativní akumulátorová robotická automatická sekačka, která je novinkou pro rok 2013! Jedná se o inteligentního pomocníka, s nímž váš trávník bude dokonale upravený bez sebemenší námahy. Bosch INDEGO vlastní navigační systém „Logicut“, který během chvíle změří vaši zahradu a sám vypočítá nejefektivnější dráhu sekání. Tato inteligentní robotická automatická sekačka provádí sekání v rovnoběžných pruzích, čímž šetří čas a energii a navíc simuluje klasickou dráhu mýcení se změnami směru, takže váš trávník zároveň ozdravuje.

Aku robotická automatická sekačka Bosch INDEGO nevynechá jediné místo trávníku. Díky zabudovaným multi-senzorům navíc lehce rozpozná překážky a jednoduše se jim vyhne. Posekaná tráva je zároveň automaticky mulčována a rovnoměrně rozprostírána po celé ploše. Váš trávník tak bude zdravý a krásný! Velice snadnou obsluhu, především díky intuitivnímu programování, ocení každý. Bosch INDEGO uspokojí i mimořádně náročného zákazníka. Spojuje v sobě vysoký výkon, pohodlné ovládání, nejmodernější technologii a přitažlivý a ergonomický design.

Pořiďte si to nejlepší, co značka Bosch vytvořila pro potřeby vaší zahrady. Akumulátorová robotická automatická sekačka INDEGO je vybavena mimo jiné bezpečnostním zařízením proti krádeži, PIN kódem pro větší bezpečí a automatickým nabíjením. Sekačka INDEGO sama vyhledá nabíjecí stanici kdykoliv je to nutné a na jedno nabití vydrží až 50 minut! S automatickou robotickou sekačkou Bosch vymýtíte až 1000 metrů čtverečných travnaté plochy. Díky aerodynamicky tvarovaným nožům navíc odvede vždy naprosto perfektní práci. Deseti-násobné nastavení výšky sekání je pohodlné a zajistí dokonalou úpravu trávníku.

Objednejte si Bosch INDEGO aku robotickou automatickou sekačku od značky Bosh, která se zaměřuje na kvalitu, inovativní technologii a maximální spokojenost zákazníka. Dopřejte svému trávníku to nejlepší a sobě odpočinek od namáhavé údržby travnatých ploch. Bosh INDEGO – nejmodernější pomocník při práci na zahradě!

Výhody aku robotické automatické sekačky Bosch INDEGO:

  • automatické robotické sekání trávníku až 1000 metrů čtverečných
  • doba sekání na jedno nabití 50 minut
  • jednoduché ovládání pomocí rozhraní člověk-stroj – intuitivní programování
  • navigace „Logicut“ – změří zahradu a naplánuje nejefektivnější trasu sekání, dokáže se vyhnout všem překážkám, sekání v příčných pruzích napodobující změny směru
  • automatické mulčování trávy a její rovnoměrné rozložení po celé ploše trávníku
  • minimální spotřeba, maximální výkon, méně hluku a nebezpečných zplodin díky akumulátorovému pohonu
  • 3 aerodynamicky tvarované nože – dokonalý výsledek sekání
  • bezpečnostní systém – brání proti odcizení, PIN kód – větší bezpečnost
  • automatické nabíjení – sekačka sama vyhledá zdroj napájení
Součástí dodávky:
Upevňovací svorky - 600 kusů, Vymezovací obvodový kabel - 300 m, Upevňovací hřeby pro nabíjecí stanici – 4 kusy, Nabíječka, Síťové nářadí

Video k BOSCH INDEGO