AKCE: Doprava do balíkovny jen za 27 Kč

BOSCH GBH 18V-45 C BiTurbo (verze bez aku)

bezuhlíkové aku kladivo 18 V, úder 12,5 J, SDS-Max, kufr

BOSCH GBH 18V-45 C BiTurbo (verze bez aku)novinka
Kód produktu
0 611 913 120
Výrobce
Záruka
24 měsíců
Dostupnost
Na objednávku
od 72h
Cena s DPH
26 111 Kč18 690 Kč
Ušetříte
7 421 Kč (28%)
Doprava
0 Kč
Ceny zahrnují recyklační poplatek PHE

Popis produktu

Balení s GBH 18V-45 C obsahuje

  • 1x přidavná rukojeť
  • 1x útěrka na nářadí
  • 1x mazací tuba
  • 1x plastový kufr

Aku kombinované kladivo Bosch GBH 18V-45 C s SDS Max upínáním a nejmodernějším BiTURBO motorem představuje aktuálně nejvýkonnější akumulátorové kladivo výrobce Bosch na trhu. Výkon a efektivitu kladiva GBH 18V-45 C zajištuje především výkonný BiTurbo motor, který je optimálně sladěn s elektronikou a technologií článků ProCORE18V, které společně nabízejí vysoký výkon 12,5 J a to současně při zachování jedné z nejnižších hmotnosti v segmentu SDS-Max kladiv. Nabízená varianta (0611913120) je dodávaná v plastovém kufru bez akumulátoru a nabíječky, což dává výhodu zákazníkům, kteří již vlastní akumulátor a nabíječku z jiného typu 18V aku nářadí řady Bosch Professional.

Nejmodernější motor BiTURBO

Aku kladivo GBH 18V-45 C je poháněné nejmodernějším typem bezuhlíkového motoru s označením BiTURBO, který byl speciálně optimalizován pro použití s akumulátory ProCORE18V, jenž společně s nářadím umožňují nabídnou ekvivalent od 1.000 do 1.800 wattového nářadí. Nářadí s BiTURBO motorem je tak stejně výkonné s jednou 18V baterií jako konkurenční modely se dvěma bateriemi. Optimalizované hnací ústrojí zároveň významně snižuje hmotnost, což jej dělá nejen lehčím než srovnatelné produkty s kabelovým připojením, ale také jedno z nejkompaktnějších kladiv v segmentu SDS Max.

Uživatelské rozhraní (HMI)

Model GBH 18V-45 C je vybavený osvětleným ovládacím panelem, který umožňuje nastavení výkonu a funkce nářadí a to i na dálku pomocí mobilní aplikace v telefonu. K dispozici jsou tři různé pracovní režimy: „Auto“ pro maximální výkonnost (např. při prorážení betonu), „Soft“ pro práci s citlivými materiály, jako jsou dlaždice nebo zdivo, a režim „Favorite“, ve kterém lze pomocí aplikace nastavit výkon vrtání. Samozřejmostí jsou pak i bezpečností funkce jako KickBack Control, která snižuje riziko náhlých reakcí nástroje při zablokování v materiálu nebo Soft Start a to jak při vrtání (EPC), tak nyní poprvé také i v režimu sekání (ASC). Při zahájení práce tak lze vrták a sekáč nastavit s výrazně vyšší přesností.

Nejvýkonnější aku kladivo Bosch

Model kladiva GBH 18V-45 C Professional byl speciálně navržen pro vysoký vrtací výkon (12,5 J), který byl potvrzen i nezávislým zkušebním ústavem. Model kladiva se tak ideálně hodí pro vrtání větších otvorů od 20 do 40 milimetrů, přičemž na jedno nabití ProCORE18V 12Ah baterie zvládne pokrýt průměrnou vrtnou vzdálenost až 4,27 metru s průměrem vrtáku 25 milimetrů. Tomuto výkonu se aktuálně nevyrovná na trhu žádné jiné akumulátorové kladivo ve své třídě.

Verze bez akumulátoru a nabíječky

Nabízená varianta kladiva GBH 18V-45 C (0611913120) je dodávaná v základním balení bez akumulátoru a nabíječky. Hodí se tak ideálně pro zákazníky, kteří již vlastní 18V akumulátor z jiného typu nářadí Bosch Professional. Pro maximální využití kladiva je nejvhodnější využít akumulátory ProCORE18V o kapacitě 5,5, 8,0 nebo 12,0 Ah. Pokud nemáte k dispozici baterie ProCore18V, k napájení lze bezpečně použít i předchozí lithium-iontovou generaci baterií (GBA 18V).

Technické parametry

Hmotnost (bez baterie): 8 kg
Počet rázů: 0-2760 úd/min
Energie úderu: 12,5 J
Max. průměr vrtání do betonu: 45 mm
Volnoběžné otáčky 1. rychlost: 0-305 ot/min
Napětí akumulátoru: 18 V
Typ akumulátoru: Verze dodávaná bez akumulátoru 
Bluetooth: ne 
Antivibrační mechanismus: ano 
Typ motoru: Bezuhlíkový (BiTurbo) 
Regulace otáček: ano 
Bezpečnostní spojka: ano 
Kufr: ano 
Upínání nástroje: SDS-max 

Podobné produkty k BOSCH GBH 18V-45 C (bez aku)

Video k BOSCH GBH 18V-45 C (bez aku)

Novinky

AKCE | limitovaná edice nářadí Metabo Black Edition

PROBÍHAJÍCÍ AKCE Exluzivní nabídka akumulátorového nářadí METABO v černé variantě z limitované edice Black Edition a s nadstandartní zárukou "Full ...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

PROBÍHAJÍCÍ AKCE Pro zákazníky, kteří hledají kvalitní akumulátorové nářadí výrobce FESTOOL nabízíme k vybranému nářadí jeden 18V akumulátor o kapa...